Amarex Men Complex: Mužem v plné síle

Moderní doba přinesla kromě pokroku i značné zrychlení životního tempa, zatížení psychiky a hromadění stresu, které jdou ruku v ruce s úbytkem energie, sníženým libidem, problémy s plodností a nedostatečnou erekcí. V této době je volbou prvního okamžiku moderní terapie přípravkem AMAREX MEN COMPLEX.

Zdroj: amarex.cz

Nedostatečná erekce, snížené libido a problémy s plodností

S těmito mužskými problémy se potýká až 40 % mužů ve věku od 35 do 65 let. Příčinou bývá stres, který vyvolává a prohlubuje únavu, vyčerpanost, poruchy spánku, bolesti na hrudi, zažívací problémy a problémy s erekcí. 

Stresová zátěž je také startérem nedostatku sebedůvěry a strachu ze selhání. Vlivem chronického stresu se narušuje produkce testosteronu a s nedostatkem sexuální touhy a sníženým libidem tak bojují i mladí muži. Pokud přičteme ne příliš zdravý životní styl a oslabenou psychiku, dostavuje se erektilní dysfunkce nebo impotence.

Cesta za mužstvím v plné síle ovšem není nemožná. Je důležité upravit životní styl, přidat více pohybu, nejlépe v přírodě, a do jídelníčku zařadit lehčí zdravější jídla včetně doplňku stravy Amarex Men Complex.

Amarex Men Complex:

●  podporuje pevnou a intenzivní erekci

●  zvyšuje libido

●  pozitivně ovlivňuje plodnost

●  zvyšuje intenzitu ejakulace a množství ejakulátu

●  udržuje hladinu testosteronu

●  přispívá vitalitě, podporuje energii a pomáhá při stresu

Celkově přispívá k ozdravení sexuální oblasti života zkvalitněním sexuálních prožitků, zvýšení sexuální výkonnosti a touhy.

Amarex Men Complex je unikátní komplexní bylinný prostředek, který na trhu nemá obdoby. Celkově přispívá k ozdravení sexuální oblasti života zkvalitněním sexuálních prožitků, zvýšení sexuální výkonnosti a touhy. Kromě toho má blahodárné účinky ve stresových situacích, bojuje proti únavě a vyčerpání, vrací ztracenou sebedůvěru a postupně odstraňuje obavy ze selhání.

Doplněk stravy Amarex Men Complex se může pochlubit svým jedinečným složením.

Složení:

●  selen – 20 µg

●  vitamín B6 – 1 mg

●  zinek – 5 mg

●  hořčík – 20 mg

●  ženšen pravý– 90 mg

●  maca– 100 mg

●  kotvičník zemní – 150 m

●  guarana – 150 mg

●  extrakt z pepře – 5 mg

Bylinné extrakty s dalšími složkami v kapslích jsou vyladěným elixírem na problémy mužů v každém věku. Přípravek jeveganskýbez vedlejších účinků a nutnosti předpisu od lékaře. Vhodný je pro dospělé muže jakéhokoliv věku, díky své veganské podstatě též pro vegetariány a vegany.

Obsah balení, dávkování a užívání

Balení obsahuje 120 kapslí, denně se užívají 2 až 3 kapsle, které se zapijí dostatkem tekutiny. Užívání je dlouhodobé, v minimální délce 1 měsíce, aby si organismus načerpal potřebné množství účinných extraktů a mohl se efekt Amarexu Men Complex dostatečně projevit.

Doručení

Stačí objednat přes internet a zásilka vám dorazí diskrétně zabalena.