7 perfektních vánočních tipu na dárek pro vaši maminku

Originální a nápaditý dárek pro maminku k Vánocům může být výzvou, ale s trochou inspirace od nás můžete najít ten, který ji opravdu potěší. Zde je sedm tipů na vánoční dárky:

1. Wellness pobyt

Prvním typem na dárek je poukaz na wellness pobyt, díky kterému se vaše máma zrelaxuje od každodenního shonu. Pobytový balíček do wellness centra s masáží muže být to pravé ořechové. Levnější verzí je taky skvělý domácí wellness v podobě masážního oleje, pěny do koupele nebo aroma difuzér s oblíbenými esenciálními oleji.

2. Šperk

Šperk jako dárek? Skvělý nápad, zkuste překvapit svoji mámu originálním šperkem, stačí aby jste si zjistili, jestli preferuje zlato, stříbro nebo rosegold odstín. Na e-shopu www.sofia.cz najdete například náhrdelník s přívěskem ve tvaru srdce, na který pak můžete nechat vygravírovat jména nebo datum. Samozřejmostí je ke každé objednávce dárkové balení zdarma. Pokud si ale netroufáte nebo nevíte jaký šperk vybrat, dozajista je skvělou volbou dárkový poukaz na nákup.

Zdroj: sofia.cz

3. Knížka

Je vaše máma vášnivá čtenářka? Nenápadně mrkněte na obsah její knihovny a na noční stolek, co zrovna čte a vyberte knížku, kterou ještě nemá. Můžete v knihkupectví vybrat i aktuální bestseller.

4. Kreativní kurz 

Podpořte její zájmy kreativním kurzem, například kurz vaření nebo výtvarného umění. Nechť se naučí nový zajímavý recept nebo nové kulinářské postupy ve společnosti stejně nalazených lidí. Baví ji malování? Tak ať vyzkouší novou výtvarnou techniku a svůj domov si zkrášlí vlastnoručně vytvořeným malířským dílem.

5. Digitální fotoalbum

Dejte dohromady staré i nové fotografie a digitální fotoalbum plné vzpomínek je na světe. S pomocí online služeb můžete snadno vytvořit fotoknihu, do které můžete přidat i krátké vzkazy.

6. Vstupenky na koncert nebo do divadla

Udělejte mamince radost vstupenkami na koncert jejího oblíbeného interpreta nebo na divadelní představení. Může to být skvělý zážitek, který si společně užijete.

7. Předplatné Netflixu či oblíbeného časopisu 

Baví vaši mámu seriály? Předplaťte jí sledování bez reklam, například Netflix nebo jinou online televizi. Pokud je spíš na čtení, předplaťte jí oblíbený časopis nebo pořiďte kompletní sadu knižní série, kterou si přeje.

Věříme, že s našimi tipy na dárky, vyberete pro vaši maminku něco, čím ji nadchnete. Ale nezapomínejte, že kromě dárku hraje roli i společně strávený příjemný čas a vděčnost za vše, co pro vás udělala.