3 důvody, proč si nechat ušít svatební šaty na míru 

Máte představu o šatech, ale žádné z půjčovny vám nevyhovují? Dopřejte si pro svůj velký den trochu luxusu a nechte si je ušít na míru svým představám!

Proč si nechat ušít svatební šaty na zakázku? 

Každá nevěsta chce vypadat ve svůj svatební den nádherně. Určitě už máte alespoň malou představu o tom, jak by právě vaše svatební šaty měly vypadat. Šaty na svatbu můžou mít hodně podob. Jednoduché, nabírané, krátké či dlouhé s vlečkou. Některé nevěsty chtějí do šatů zakomponovat také různé aplikace, materiály a střihy. Pokud i vy nemůžete najít ty pravé šaty pro váš velký den, nechte si ušít svatební šaty na zakázku. Ve svých šatech na míru budete pyšně kráčet uličkou. Navštivte mé zakázkové krejčovství Praha a nechce si ušít šaty přesně podle svých představ. Jaké výhody má šití svatebních šatů na zakázku? 

Vyjádříte svůj individuální styl

Svatební šaty mnohé prozradí o povaze a stylu nevěsty. Nikdo není jako vy. Nechat si ušít šaty na míru je ideální příležitost, jak vyjádříte všem svatebčanům svůj osobitý styl a jedinečný módní vkus. Společně na první schůzce projdeme vaše představy, vybereme materiál, krajku a jiné aplikace. Můžete s sebou přinést obrázky střihů, které se vám líbí. Váš sen o dokonalých šatech proměníme ve skutečnost. 

Krásně zvýrazníte své křivky

Svatební šaty Praha chytře zvýrazní jedinečné křivky těla a skryjí drobné nedostatky. Svým nevěstám poradím, které střihy jsou pro jejich postavu ideální. Změřím si všechny míry s maximální přesností, aby svatební šaty dokonale padly vaší postavě. 

Získáte nezapomenutelnou zkušenost 

Navrhování svatebních šatů, stejně tak, jako zkoušky, jsou nezapomenutelným zážitkem. Natolik, že se mohou lehce stát jedním z nejcennějších momentů dlouhých předsvatebních příprav! Na první zkoušce budou šaty připraveny v základním střihu. S nevěstou hodnotíme střih, vzhled, úpravy, umístění krajek a doplňků. Na druhé zkoušce mají šaty téměř finální podobu. Doladí se poslední detaily a délka sukně. Počet zkoušek se může lišit v závislosti na náročnosti modelu. Svým nevěstám doporučuji navštívit můj salon asi 6 měsíců před termínem svatby, ale není to podmínkou.