Seriál Ulice se stal terčem kritiky: Dějová linka přináší samé násilí a rozvraty, stěžují si diváci na dříve rodinný seriál 

Nekonečný seriál Ulice běží na obrazovkách televize Nova 17 let. Diváci se na něho mohou těšit v pravidelný vysílací čas, každý všední den. O zábavu se postarají skoro se neměnící hlavní hrdinové, jež ukazují své starosti a radosti z běžných životů.

A to je pro některé diváky neskousnutelný oříšek. Ulice pro ně bývala dříve klidným a rodinným seriálem, u kterého si většina z nich po těžkém pracovním dnu odpočinula. V posledních letech se však i tento seriál snaží přizpůsobit aktuálnímu dění a tomu, co se zrovna děje.

Proto se v Ulici začala objevovat témata nevěry, rozchodů, partnerských a finančních krizí, sexuálního zneužívání a v neposlední řadě také šikany. A to je pro některé příznivce tohoto dříve milovaného seriálu něco, co v něm nechtějí.

V posledních dnech se tak na facebookových stránkách rozjíždí bohaté diskuze o tom, co do seriálu patří a co nikoliv. Lidem vadí především zobrazování neustálého násilí, rozvratů, hádek. Chybí jim klid, láska a pohoda, která dříve v seriálu panovala. Někteří poukazují na to, že nikdy v Ulici nezažili tak vyhrocené situace, jako je tomu v posledních letech.

,,Seriál sleduji od samého počátku a je to hrozný, jak se změnil a to k horšímu, nedá se na to dívat, člověk si od toho neodpočne, dříve to býval rodinný seriál, dnes je to pomalu detektivka,“ napsal jeden z diskutujících. ,,Tento seriál sledovala dříve celá naše rodina, postupně se měnili herci a tak se z toho stal seriál plný bolesti, zvratů, na to se nedá dívat,“ dodal další. ,,Já jsem u toho vždy pořádně vypla, teď se na to nedá ani dívat, je to hnus, co jste s tím udělali,“ doplnila další.

A jaký máte názor na seriál Ulici vy a co vám tam případně chybí? Napište nám to do komentářů.

Zdroje: Facebook, Autorský text