Trable Jaromíra Noska: „Začal jsem přemýšlet jako žena a už si tak i připadám.“ Co se děje?

Jaromír Nosek (44) je český herec známý hlavně z komedie Účastníci zájezdu, kde ztvárnil roli homosexuála Ignáce. Na Nový rok se Jaromír Nosek neubránil svým pocitům svěřil se!

Téměř u každého nový rok odstartuje řadou předsevzetí. A ani u českého herce Jaromíra Noska to nebylo jinak. „Mým novoročním předsevzetím je dodržovat předsevzetí. A protože můj život není moc normální a jím nepravidelně, řekl jsem si, že to změním. Začal jsem s krabičkovou dietou,“ prozrazuje Jaromír Nosek.

„Kromě toho, že se to nedá jíst, je to peklo,“ svěřil se. „Dělám to třetí den a připadá mi, že jsem se zbláznil,“ dodal pro Český rozhlas dvojka herec.

Svěřil se moderátorce, že se motá a necítí se dobře a odhalil ještě něco! „Začal jsem přemýšlet jako žena a už si tak i připadám,“ dodal s nadsázkou Jaromír Nosek. „Dnes budu mít k obědu jáhlovou kaši s dipem z lesní kůry. Takže je to v pohodě. Úplně to na mě ještě nefunguje, protože jsem hned druhý den měl snídani k obědu a svačinu k večeři. Ale já se do toho dostanu,“ slibuje Jaromír Nosek který mimo jiné kvůli dietě přestal i pít a kouřit.

Uvidíme, jak jeho předsevzetí dopadne.

Zdroj: Český rozhlas dvojka, Instagram