Krásná Nikol Moravcová se po delší době vrací domů z magického Lanzarote

Bývalá modelka a moderátorka trávila spoustu času na Kanárských ostrovech. Informovala, že propadla ezoterice a se svou rodinou pobývala nějaký čas na ostrově Lanzarote.

Blogerce Nikol nedal ostrov spát svým magnetickým polem a zvláštní, skoro až ezoterickou energií.

„O tomhle ostrově se toho říká hodně. Myslím teď z toho ezoterického hlediska. Kromě přirovnání k osídlení na Marsu třeba to, že jsou tu nějaká magnetická nebo magická pole díky vulkanickému podloží a že se tu zdají živé sny, což můžu potvrdit, nebo že tu jsou nějaké zvláštní a nevysvětlitelné energie,“ napsala na svém Instagramu.

Její manžel není příznivcem těchto teorií. Ale zřejmě Nikol nic nevymlouvá. Hvězda sociálních sítí Nikol Moravcová našla domov na pražské Letné. Mezonetový byt, který obývá se svou rodinkou, je sladěný do hřejivých přírodních barev a materiálů.

Svého partnera Karola si našla na seznamce a se svým vyvoleným bydlí již čtvrtým rokem. Pár spolu má dvouletou dceru jménem Violka. Jejich svatba byla pohádková. Plánují ale domeček se zahradou, tak snad se jim přání splní.

Nikol říká, že si raději koupí letenku než kabelku. Pobyty u moře jí očividně prospívají a postavu jí můžeme jen závidět.

Zdroj: idnes.cz, Instagram,  Expres.cz