Jindy cudná, nyní sexy mamča! Ivana Korolová (34) to umí ukázat

Herečka, úžasná dabérka, nadaná zpěvačka, maminka dvouleté dcerky Amélie, manželka muzikanta Jiřího Veselého (33) a skvělá osobnost. To je takové shrnutí toho, co všechno Ivanka Korolová je. Nedávno ale ukázala, že umí být taky zatraceně sexy.

Se svou rodinkou se vydala na túru po Alpách, přes Rakousko až do Itálie. Malá Amélie také vyfasovala turistické hůlky a očividně jí těžší terén nedělal žádný problém. Roztomilým videem se pochlubila svým fanouškům na Instagramu a je vidět, že bude mít dobrodružnou povahu po rodičích.

Čím však sledující překvapila, byla odvážná fotka v plavkách u vířivky, která nabízela nejen skvostný pohled na hory. „Alpy z jinýho úhlu pohledu. Aneb chodili jsme, nosili jsme- což je teda bomba!! Zbavit se kočáru a jít trek všichni tři… ❤️ i když nic velkýho zatím, ale zapotili jsme se pěkně. 😊 A tak jsme se přes kopec přesunuli z Rakouska do Itošky,“ napsala Ivana k příspěvku, který naprosto odporuje tomu, že někdy vůbec rodila.

Ivana toho má vždycky dost na práci. Pravidelně své fanoušky napíná fotkami z dabingů nebo láká na divadelní představení, ve kterých ji mohou vidět. Její vášní je běh, takže už se nedivíme, že má postavičku jako lusk.

A kdo máte Ivanku rádi tak, jako my, určitě rádi uslyšíte, že zítra vyjde její nový singl s názvem Amélie, který, podle jejích slov, už dlouho ležel v šuplíku. „Bude pro maminky, ale možná pohoupou boky i kluci,“ okomentovala svůj nejnovější počin představitelka hlasu Lízy Simpsonové.

Zdroje: Instagram, redakce