Zpěvák Voxel je potřetí otcem! Na svět přivítal malou princezna Malenku

Folk-popový zpěvák a písničkář Voxel, vlastním jménem Václav Lebeda (30), se předevčírem večer pochlubil krásnou novinkou. Stal se trojnásobným otcem. K jeho dvěma synům, Vaškovi a Jozuovi, přibyla sestřička Malenka.

Voxel na svém Instagramu sdílel roztomilý set fotek, kterému vévodí snímek obou kluků a novorozené holčičky. „Světe, tohle je naše první malá princezna – Malène Lebedová, neboli Malenka 👶🏻👩🏽❤️ Je tu teprve pár dnů a už nám mění život, ostatně jako oba naši úžasní synečci Vašík a Jozua. Maminka Maruška to vše krásně zvládla. Jsi úžasná, lásko. Miluju vás všechny,“ připsal Voxel k příspěvku a doplnil i rozsáhlé poděkování porodnici a nemocnici v Kroměříži a panu primáři.

Je až s podivem, že zpěvák s velkou slávou vítá v rodině nového člena. Není to totiž tak dávno, co Václav oznámil, že spolu se svou ženou žijí v polyamorii, jak připomíná zpravodaj iDnes. To ve zkratce znamená, že lidé, kteří se pro takový styl života rozhodnou, mají od toho druhého dovoleno mít i jiné partnery. Někomu to asi přijde uhozené a není čemu se divit. K nespočtu nových pohlaví je polyamorie přesně to, co ještě potřebujeme znát.

U Lebedových však polyamorie působila pozitivně. „Žijeme v pravdě a jsme v tom šťastní. Nikdy předtím nebyl náš vztah tak čistý jako teď,“ řekla Marie loni v rozhovoru pro portál Super. S oznámením třetího těhotenství se však manželé rozhodli navrátit zpět k normálnímu stylu manželství a myslíme, že vzhledem k narození dcerky udělali dobře.

Zdroje: Instagram, iDnes, Super