Zpěvačka Pink v písni podpořila rozvádějící se Britney Spears. Zaměnila zahořklá slova za vlídná

Britney Spears v těchto dnech právě prochází rozchodem se svým manželem Samem Asgharim. Kolem rozchodu tohoto hvězdného páru už koluje spousta nepěkných informací, které ale většinou nevrhají pěkný stín spíše na samotnou Britney.

Manželství Britney a Asghariho trvalo 14 měsíců. Svatba proběhla poté, co zpěvačka vyhrála soud ve svůj prospěch v boji o ukončení opatrovnictví, které nad ní měl její otec.

Nyní vyplouvají na povrch informace, že manželství se Samem Asgharim mělo své trhliny. Ten se měl ze společného domu odstěhovat po dramatické hádce. Ovšem příčinou rozchodu neměly být pouze časté hádky, ale také nevěra ze strany Britney, uvádí deník People.

Zpěvačku si na sociálních sítích dobírají i fanoušci. Kolem Britney se teď hromadí velká kupa špíny. Proto nyní potřebuje dostatek podpory, kterou ji již dříve poskytla zpěvačka Pink a nyní svou podporu vyjádřila znovu a to přímo na svém koncertě.

Během svého turné Summer Carnival, když Pink vystupovala v Detroitu, zpívala známou píseň Don’t Let Me Get Me a v jedné sloce zpívá o tom, že je „unavená tím, že ji svět stále srovnává se zatracenou Britney Spears“. Pink ale text pozměnila a před vyprodanou halou místo slova „damn“ zaznělo slovo „sweet“, které můžeme přeložit jako milá nebo také laskavá.

Pink již dříve o Britney uvedla, že je to ta nejsladší osoba na světě. Inu, to co vytváří média můžeme vnímat pouze jako falešný dojem. I když poslední kroky Britneyvšak spíše svědčí, že je trochu mimo, jak jsme psali v tomto článku, kde si nechává olizovat nohu.

Zdroj: People