Britney Spears se po rozchodu ukázala v průsvitných minišatech v přítomnosti polonahých snědých mužů. Na amatérském videu jeden z nich dělá, že jí olizuje nohu

Jednačtyřicetiletá Britney Spears si po rozchodu s devětadvacetiletým manželem Samem Asgharim užívá. Místo toho, aby truchlila si užívá ve společnosti polonahých snědých mužů.

Na zpěvaččině instagramovém účtu se objevilo video, které začalo tím, že Britney měla na sobě průsvitné zelené mini šaty a bílé kozačky a jeden z jejích mužských přátel jí očichával a olizoval nohu. Pak se Britney nechala zvednout pěti muži bez triček vedle bazénu a stále byla ve svém elegantním outfitu. V popisku se Britney zmínila o svém nočním výletu do restaurace v kalifornském Oxnardu, dva dny poté, co se její rozchod s manželem dostal na titulní stránky novin.

Britney u svého videa vypnula komentáře, aby její fanoušci nemohli reagovat na její parnou noc se skupinou kluků. Britney potvrdila rozchod se svým manželem po sedmi letech vztahu v pátek 18. srpna.

„Jak všichni vědí, se Samem už nejsme spolu,“ napsala v komentáři k jednomu ze svých tanečních videí. „Šest let je dlouhá doba na to, být s někým, takže, jsem trochu v šoku, ale nebudu tady vysvětlovat proč, protože do toho upřímně nikomu nic není.“

Britney po rozchodu ale netruchlí a plánuje natočit nové album, informuje magazín PageSix. Držitelka Grammy nevydala album od alba „Glory“ z roku 2016. Od listopadu 2021, kdy soudce ukončil její třináctiletou opatrovnickou péči, však vypustila dvě písně: Hold Me Closer s Eltonem Johnem a Mind Your Business se svým častým spolupracovníkem Will.i.amem. Krom toho se zpěvačka prý také soustředí na vydání pamětí „The Woman in Me“, které se na pultech obchodů objeví 24. října.

Zdroj: autorský článek, pagesix.com, Instagram