Zpěvačka Jessica Simpson se svěřila, že ji sváděla velmi známá filmová hvězda

Zpěvačka Jessica Simpson se svěřila s tím, že o ni prý usiloval světoznámý herec, který byl v té době navíc ženatý, píše web People.

V době, kdy byla Jessica mladou začínající zpěvačkou a hvězdou reality show, její milostný život sledovalo nespočet časopisů. V té době se však odehrálo něco, co se rozhodla sdílet se světem až teď. Je to její příběh o tom, jak se jí dvořil známý filmový herec a snažil se ji svést.

Celý tento příběh vypráví ve své nové povídce Movie Star, kterou napsala pro Amazon Original Stories a která vyšla ve středu. V povídce bohužel zatím jméno onoho herce neodhalila, ale sdělila, že je stále filmovou hvězdou.

Byl to pro ni prý velmi osobní příběh a při sepisování se jí vrátilo množství vzpomínek a pocitů. Tvrdí, že se v minulosti naučila cenné lekce. Například nebrat lidi za slovo, a to i když jsou přesvědčiví sebevíc, a že mezi celebritami existuje široká škála monogamie. Je zřejmé, že tímto zpěvačka narážela právě na filmovou hvězdu, která se ji snažila dostat.

Zpěvačka a autorka bestsellerů je již devět let vdaná za Erica Johnsona, se kterým má tři děti – desetiletého Maxwella, devítiletého Ace a tříletou Birdie. V současnosti opět tráví svůj čas ve studiu a věnuje se tvorbě hudby.

Zpěvačka se prý naučila, že láska k sobě samé je základem opravdové lásky k jinému člověku a že opravdová láska nikdy nepřiměje člověka o ničem pochybovat.

Zdroj: people.com, pagesix.com