Změny ve vztahu Písařovicová Brzbohatý. Daniela definitivně opustila svůj byt

Vztah Ondřeje Brzobohatého (40) a Daniely Písařovicové (44) trvá už nejméně rok. Začali se spolu objevovat krátce po Ondřejově rozchodu s jeho tehdejší manželkou Tatianou Kuchařovou, který nesla modelka velmi těžce.

Tvrdila, že se začali scházet už za trvání jejich manželství, a Ondřeje označila za toxického lháře. Její hořkost a zloba na bývalého manžela jsou tak silné, že trvá na církevním zrušení manželství. Ondřej se k tomu překvapivě staví velmi odmítavě, když na výzvy nereaguje, jak jsme psali v tomto článku. Začalo se také spekulovat o jeho rozchodu s Danielou, protože se spolu už dlouho neviděli, ale jak se ukazuje, je to právě naopak.

Kdo ví, jestli právě řeči o rozpadu vztahu s Brzobohatým přiměly Danielu Písařovicovou k rozhodnutí, že je třeba vztah posunout na další úroveň. Podle posledních zpráv se rozhodla k Ondřejovi nastěhovat, a to je jasný signál, že to myslí vážně. Je o nich známo, že jsou pracovně velmi vytížení, což vztahu většinou neprospívá. Mnohé překvapilo, když se Ondra objevil na předávání Oscarů v Los Angeles po boku mladé herečky Anny Fialové (27), se kterou hráli partnery v minisérii Iveta a mají spolu velmi srdečný vztah. Zdůvodnil to tím, že Daniela měla v té době pracovní povinnosti, a proto se vzdala jedinečné příležitosti vidět na vlastní oči tak prestižní událost, jakou je předávání Oscarů.

Ondřejovo srdce jednoznačně patří Daniele Písařovicové, možná právě proto, že ho nijak neokouzluje, jak sám přiznává. „Upřímně řečeno, ani si to neumím představit,“ svěřil se nedávno eXtra.cz. „Vztah, který spolu máme, je založený na respektu k tomu, co ten druhý dělá, a je to pro nás naprosto přirozené,“ zdůraznil to důležité v jejich vztahu.

Změny v jejich vztahu

Daniela si však zřejmě uvědomila, že čert nikdy nespí, a došla k závěru, že by bylo lepší, kdyby spolu byli častěji a zjistili, jaké to ve skutečnosti je, žít spolu. Pronajala svůj byt, a než ho předala, vystěhovala z něj poslední věci, jako jsou peřiny a další nepotřebné vybavení, které naložila do auta a odvezla do sběrného dvora. Je to v jejím životě po dlouhé době opravdová změna.

Jak Blesku potvrdil Ondřej Brzobohatý, v poslední době oba prožívali složitější období, kdy byli zavaleni prací, a proto se svou partnerkou nebyli nikde k vidění. Daniela to také komentovala: „To, že se spolu neobjevujeme, není účelová věc. Buď jsme vyhodnotili, že se nám nikam nechce, nebo jsme o tom ani nepřemýšleli. Myslím, že partnerský život se neodehrává před kamerami a fotografy, ale především mezi dvěma lidmi. My víme, že jsme spolu, a nemáme potřebu to řešit.“

Možná ale nastal čas, aby se ve svém vztahu posunuli dál, zejména pokud se měla naplnit Danielina touha po dítěti, na což byl rozhodně čas. Ale Ondrovi by nepochybně také prospělo, kdyby se ve svých čtyřiceti letech konečně stal otcem.

Zdroj: Blesk, eXtra.cz