Peripetie mezi Brzobohatým a Kuchařovou pokračují. Brzobohatý podle modelky oddaluje církevní rozvod

Dočká se Taťána Kuchařová církevního rozvodu? Český hudebník a herec Ondřej Brzobohatý (40) a Taťána Kuchařová (35), nejkrásnější žena světa roku 2006, tvořil navenek vzorný manželský pár šest let. Za zavřenými dveřmi jejich domova však nebylo všechno růžové, nedokázali dál pěstovat vzájemnou lásku a jejich manželství ztroskotalo.

Soud je oficiálně rozvedl loni v březnu. Taťána však zároveň požádala o církevní anulování manželství. Ondřej to však své exmanželce velmi ztěžuje. K církevnímu rozvodu se příliš nemá. Ondřej Brzobohatý si měl našel milenku a Taťána Kuchařová ho označila za toxického člověka, který jí sliboval rodinu a místo toho s ní vše ukončil.

Soud je rozvedl před rokem, ale od listopadu Taťána žádá, aby jejich manželství církev zrušila. Jak je ale zřejmé, hudebník si z toho nic nedělá a na všechno má čas. Podle portálu Blesk.cz Brzobohatý minimálně dvakrát nepřevzal obálku s předvoláním k jednání, což celý rozvodový proces prodlužuje a oddaluje církevní rozvod. Kuchařová je z celé situace rozladěná. Jednoduše stále nemůže v klidu dýchat.

„Zrušit církevní sňatek není vůbec jednoduché. Musí se důkladně prokázat, že manželství nebylo naplněno z určitých důvodů,“ prozradila Blesku Taťána. Církevnímu soudu nestačí jen konstatovat, že někdo byl ve svazku nevěrný. Modelka si tedy v příštích měsících rozhodně nebude říkat: Jsem konečně svobodná.

Zdroj: Blesk.cz