Vojta Kotek musí nosit knír. Nařídil mu to Jirka Mádl

Včera jsme psali, že herec a muzikant, Vojta Kotek, změnil svou vizáž a tím zaskočil spoustu svých fanoušků. Mluví se o tom, že je to kvůli jeho ztvárnění Jana Wericha mladšího v představení Werich, které bude i letos přes léto k vidění na Letní scéně musea Kampa. Vojtu ale vyzpovídala redakce pořadu Showtime na charitativní akci pro pacienty s ALS a už víme, že kvůli Werichovi to není.

Samozřejmě, že takovou změnu podstoupil kvůli roli, ale tu mu nabídl jeho dlouholetý kamarád, parťák Snowboarďák, Rafťák i Rock podvraťák, Jiří Mádl. „Pan režisér Jiří Mádl, který mě do toho filmu obsadil, trval na tom, že když se ten knír lepí, je to hrozně vidět a není to tak dobré. A že všichni to tak budou mít. Tak jsem jediný,“ svěřil se Vojta s tím, co opravdu stojí za jeho proměnou. Zmínil také, že nosit toto pod nosem je pro něj odporné a že obdivuje všechny, kdo to nosí dlouhodobě. S úpravou takového kníru sám zkušenosti nemá, proto mu s jeho zastřihováním pomáhá jeho žena Radana.

Redaktorka poznamenala, že Jiří Mádl musí být opravdu dobrý kamarád, když po něm chce, aby se takto zohavil. „Je to opravdický kamarád. Já myslím, že to udělal jako takovou velkou pomstu za celý život, kdy mu lidi předhazovali, jaké že to je, být ten ošklivější, tak mě chtěl taky trošku srazit,“ míní Vojta, který ale vidí plus v tom, že se stal chodící reklamou na nový film Jiřího Mádla.

Kromě je vzhledu přišla také řeč na jeho roli otce. Jeho syn v říjnu oslaví své první narozeniny a Vojta přiznává, že mu dítě naprosto změnilo život. „Jsem strašně rád, že mě to potkalo teď a že mě to potkalo právě s mojí ženou, protože to bylo asi moje největší životní vítězství,“ řekl pyšný tatínek. Prozradil také, že v létě se s rodinkou chystá na dovolenou, která ale zároveň bude pracovní cestou. Vojta totiž bude točit film, který se celý odehrává v hotelu, kam si navíc může vzít manželku i syna Huberta, takže to nebude jen o práci, ale udělají si spolu i malou dovolenou na Slovensku.

Povalování se v plavkách na pláži letos tedy nehrozí. Vojta přibral nějaké to kilo navíc. Už se nemůže dočkat, až bude film dotočen, což by, podle informací webu Prima ženy, mělo být zhruba za 14 dní. „Začíná být velmi horko a kromě toho mám ještě tuhle obrovskou deku na hlavě, takže já se fakt těším, až bude poslední červen a bude pokoj,“ prohlásil Vojta s tím, že potom půjdou dolů vlasy, knír a i váha. Herec doufá, že shodit přebytečná kila nebude velký problém.

Zdroje: redakce, CNN Prima News, Prima Ženy