Vlaďka Erbová opět provokuje! Sexy tělo odhalila ve sporých plavkách a přidala i moudra

Česká modelka Vlaďka Erbová (41) se rozhodla opět trochu dráždit její fanoušky, především pak muže. Opět se totiž vydala na rodinnou dovolenou a při té příležitosti se na internetu pochlubila svojí sexy postavou v plavkách.

Modelka se rozhodla opět, jako každý rok, utéct před zimou do tepla. Letos jela opět, jako minulý rok, na Maledivy. Tam se u průzračného moře a bílého písku nechala nafotit v plavkách, které toho upřímně více odhalují, nežli schovávají. A pochopitelně se pochlubila na svém instagramu.

„Zatím jsou na sebe hodní,“ napsala na svém příspěvku k fotce, kde jsou její ratolesti. Dovolená tedy byla v klidném duchu. Modelka ale na spoustě jiných fotek ukázala, že její postavu jí mnozí mohou závidět, a ačkoliv se už této profesi nevěnuje, stále je dokonalá.

Sexy na každé fotce

Jejích krásných fotek si všiml i web Super.cz. Ten zmiňuje, že za krásnými fotkami stojí i chirurgický zákrok jejího poprsí. Že ale jablko nepadá daleko od stromu, co se týče krásy, jsme psali i my. Například zde se můžete podívat, co jsme psali o její dceři Viktorii, která je mamince neskutečně podobná!

„A cenu za nejnebezpečnějšího tvora na celé planetě získává? Každá mlčky se usmívající žena,“ nebo: „Ženy nemají pravidla …. Ženy mají nálady … jaká je nálada, taková jsou pravidla,“ napsala vtipná moudra ke svým fotkám na instagramu, která rozhodně nejsou k smíchu, ba naopak!

Zdroj: Super.cz, Instagram-Vlaďka Erbová, Vipshow.cz, redakce