Vlaďka Erbová je pyšná na svou dceru Viktorii

Z malé holčičky, která se držela máminy sukně, vyrostla krásná slečna. A podobu s maminkou rozhodně nezapře. Přitom playmate tvrdila, že její geny u dětí nezafungovaly.

Jako matka s dcerou spolu Vlaďka a Viktorie nafotily svatební katalog. Při té příležitosti bylo poznat, jak se mladá slečna začíná podobat svému rodiči. Dříve Vlaďka přiznala, že její děti z ní nemají nic, že její geny nejsou tak silné jako jejich tatínků. Je pravda, že syn Markus je celý táta Tomáš Řepka. Ale čím je Viktorie starší, tím jde spíše do podoby Vlaďce než tátovi Zdeňkovi Bahenskému, píše web expres.cz.

Teď je všechno jinak. Dcera zdědila hezký obličej i neobvyklý vzhled po bývalé playmate. Ke snímku Vlaďka připsala: „Na focení svatebního editorialu byla i moje malá princezna. Nemůžu se na tu fotku vynadívat.“

Česká modelka a bývalá playmate Vladimíra Erbová se narodila 12. července 1981 v Mostě. Vlaďce se přezdívá česká Halle Berry pro její nápadnou podobu s touto známou herečkou. V současné době se naplno věnuje modelingu.

Zdroj: ČSFD, Instagram, Expres.cz