Vincent Navrátil: Nejdřív se posmíval lidem na ulici, teď rozdává rozumy ohledně zdraví

Herec Vincent Navrátil je velmi známým členem rodiny Žilková-Hanychová-Stropnická. Je mladším bratrem Agáty Hanychové a i když o své sestře v nedávném rozhovoru řekl, že je žije život jako na horské dráze, mají spoustu společného. Například se nebojí říct, co má právě na jazyku.

Prořízlá pusa, v tomto případě spíš neposedné prsty na mobilní klávesnici, mu loni v létě zajistily několik negativních reakcí na jeho chování. Vincent si totiž při čekání v autě pořizoval fotky kolemjdoucích, kteří mu připadali něčím vtipní. Psali jsme o tom zde. Před dvěma a půl měsíci se přiznal ke vztahu s asistentkou své sestry a jeho příspěvky jsou nejen vtipné, ale i zčásti zamilované.

Nyní také rozhodl promluvit do duše svým sledujícím na Instagramu, kteří se potýkají s nějakým problémem a hledají řešení. „Máš stres? Dej si cígo. Máš nevolnosti? Dej si prášek. Máš akné? Dej si na to krém. Máš na všechno tendenci hledat rychlý řešení? Dej si facku. A taky jsem si jí dal, nebo jsem jí spíš dostal od života,“ uvedl Vincent svůj příspěvek. Fanouškům se tak přiznal, že podceňoval signály vlastního těla, že něco není v pořádku.

„Byl jsem hloupej, svý strachy jsem potlačoval, úzkosti ignoroval a tělo neposlouchal. Všechno se zhoršovalo, dokud jsem nepřijal, že jedinej, kdo mi může pomoct je ten, co mi nejvíc ubližuje. Já sám,“ pokračoval herec a dodal, že začal chodit k psychologovi. Zjistil, že není tak v pohodě, jak si nalhával. „Byl jsem ignorantskej sám vůči sobě. Hledejme problémy v sobě, ať už mluvíme o psychice, zdraví nebo partnerství,“ radí Navrátil a svým sledujícím doporučuje kliniku s úžasným lékařem, se kterým má vlastní zkušenosti.

Zdroje: redakce, Instagram