Bratr Agáty Hanychové, Vincent Navrátil (26), má velice zvláštní styl humoru. Fotí si cizí lidi na ulici a pak se jim posmívá

Herec Vincent Navrátil nedávno trochu pobouřil své fanoušky, když během dne přidal několik fotek cizích lidí z ulice a jejich vzhled okomentoval, dle něj, vtipně. Některým lidem to však tolik vtipné nepřišlo, dokonce Vincentovi přišlo několik zpráv o body shamingu, nebo-li ponižování druhého kvůli jeho tělesným rysům.

Vincent si totiž pro své vtípky vybral lidi, kteří byli buď podivně oblečení, příliš hubení nebo obézní. Sekci fotek v příbězích nazval Atlas lidstva a můžete se na něj stále podívat na jeho Instagramu. „Milé děti a v této pohádce to bude naopak. Karkulka sní vlka,“ okomentoval Vincent fotku obézní paní v červeném oblečení, která venčí psa. Podle informací webu Expres mu pak přišlo hodně zpráv právě o body shamingu.

Ty si však nevzal příliš k srdci, spíš se jim později vysmál. „Vy, co mi říkáte, že jsem to přehnal, máte pocit, že ta paní to nepřehnala? Ano, nevím, co se ji v životě mohlo stát, ale to ji neopravňuje, aby jedla psy,“ prohlásil Vincent a připojil zamračenou fotku. V dalším příspěvku se snažil všechny uklidnit, že jde pouze o vtip. „Navíc jsem si jistý, že paní by se tomu sama zasmála. Tlustí lidé jsou prý veselí,“ obhajoval se dál mladý herec, který si na své vlastní postavě dost zakládá.

Vincent se však nezastavil a dál sdílel další fotky cizích lidí. Jeho další obětí se stal starší pán v pestrobarevném oblečení, jehož vzhled okomentoval slovy: „Pane… prosím vraťte se na kurt. Bez míčku ten Wimbledon nedohrajou.“ V dalším příspěvku se svěřil, že dnes už jen čeká, že potká tetu Harryho Pottera, Marge, kterou Harry nedopatřením nafoukl a ona pak létala nad městem. Dalším, na kom Vincent zkoušel svůj humor, se stal pán v barveném tričku a s účesem zvaným mullet. „Vzadu mullet, vpředu úlet. Ztělesnění levného LSD,“ vyjádřil se ke vzhledu cizího pána.

A aby si Vincentovi sledující nemysleli, že se posmívá jen obézním lidem, sdílel fotku naopak velmi hubené osoby, která šla po chodníku v blízkosti jeho auta. „Polednice od lednice daleko stála. Z plna hrdla šňupala,“ nedržel se zpátky syn Veroniky Žilkové servítky. Webu Expres se podařilo zachytit ještě jeden příspěvek, ve kterém své chování stále obhajoval. „Existuje něco jako alkohol shaming? Že se pravidelně ožíráte, kazíte si tím zdraví, ale nikdo vám nesmí nic říct, ani když jste v buse roztažení přes dvě sedačky. Protože jestli ne, tak to není fér. Sedí to úplně přesně i na body shaming, akorát místo ožíráte dáte přežíráte,“ cituje Vincenta Expres.

Na závěr ještě dodal, že je každého věc, jak vypadá, že má rád všechny lidi na světě. Jen lidem, kteří jeho údajný humor nepochopili doporučil, aby to příliš nepřeháněli s korektností.

Zdroje: Instagram, Expres