Víme, které světové celebrity se rozhodly odložit svou svatbu a proč!

Nejen české celebrity, ale i ty zahraniční kolikrát musí přesouvat nebo rušit svatbu z různých důvodů. Někdy se nakonec zadaří, ale někdy ne…

Mezi ty, kteří se nakonec oženili až na druhý pokus, patří kupříkladu představitel dálničního policisty Sámira Gerkhana ze seriálu Kobra 11, informoval web CSFD. Herec Erdoğan Atalay měl svatbu původně naplánovanou na 7. 7. 2017, ale jeho snoubenka herečka Katja Ohnecká ji nakonec na varování astrologa zrušila. Ten jí prý řekl, že se nejedná o vhodný svatební termín. A ačkoliv není pověrčivá, tak jí na postavení hvězd záleželo natolik, že psvatbu přece jen museli přesunout. Nakonec se tedy brali až 30. září 2017 v Heidelbergu.

Podle magazínu People se obtíže týkaly i zamilovaného páru Kiefera Sutherlanda a Julie Roberstové. Ti zažili vzplanutí na začátku 90. let, kdy společně účinkovali ve snímku Hráči se smrtí. V roce 1991 se zasnoubili, ale několik dní před svatbou ji zrušili. K rozhodnutí dospěla právě Julie Roberts, o které se tradovalo, že Kiefera opustila kvůli jeho hereckému kolegovi a kamarádovi Jasonu Patricovi. Sám herec se vyjádřil tak, že byli oba mladí a velmi zamilovaní, proto se chtěli vzít, ale pak se to zlomilo.

Své si zažili i herec Ben Affleck s herečkou a zpěvačkou Jennifer Lopez. Ti se měli brát v roce 2003 a naplánovali si okázalý obřad, ovšem den před dnem D svatbu zrušili. V prohlášení zaznělo, že se rozhodli ze svatby upustit kvůli nadměrné pozornosti médii. Ta podle nich ohrožovala jejich svatební den a celou atmosféru. Ovšem jejich vztah bohužel skončil krátce poté, co svatbu zrušili. V loňském roce si k sobě opět našli cestu, a dokonce se vzali! Obřad byl soukromý a proběhl v Las Vegas, okázalou oslavu si nechali až na později. Odehrála se v sídle Bena Afflecka v blízkosti města Savannah.

Podobný osud potkal i Aleca Baldwina a Janine Turner. Pár se zasnoubil v roce 1983, v té době jejich kariéra teprve vzkvétala. Ovšem tentokrát si vše rozmyslel Alec Baldwin, který Janině utekl takřka před oltářem. Sama herečka přiznala, že to byl velmi bolestivý zážitek, jelikož měla už vyřešeno prakticky všechno. 

Kdo by neznal známého cyklistu Lance Armstronga. Ten si tehdy začal se zpěvačkou Sheryl Crow. Bylo to vlastně krátce po té, co podal žádost o rozvod se svou první manželkou. Pár se tedy po rozvodu v roce 2005 zasnoubil, ale několik měsíců před svatbou se Armstrong rozhodl pro ukončení vztahu s herečkou. Postěžoval si, že Sheryl chtěla po svatbě děti, ovšem cyklista byl proti, jelikož jedno manželství, ze kterého vznikly děti, nedávno ukončil.

Všemi oblíbená Katie Holmes před svatbou s Tomem Cruisem taky zažila své. Chodila před Tomem totiž s hercem Chrisem Kleinem, kterého můžete znát ze série komediálních filmů pro dospělé s názvem Prci, prci, prcičky, jak uvedlo Fdb. Chris s Katie se zasnoubili na Vánoce v roce 2003, ovšem jejich vztah nevydržel ani dva roky. Katie se s Chrisem rozešla měsíc poté, co Chris řídil pod vlivem alkoholu a byl přistižen. Sám však uvedl, že vztah skončil, jelikož se přestali milovat.

Manželství si mohli užívat i Gwyneth Paltrow a Brad Pitt, který má v dnešní době za sebou již dva rozvody. První sňatek proběhl s herečkou Jennifer Aniston v roce 2000 a trval šest let. S tou se prý rozešel kvůli herečce Angelině Jolie, kterou si vzal v roce 2014 a po pěti letech manželství skončilo rozvodem. Ovšem první snoubenkou byla právě Paltrow, kterou si Pitt našel během natáčení hororu Sedm. Zasnoubili se a dokonce uspořádali velkou zásnubní party v domě Gwynethiných rodičů, ale ačkoliv se v roce 1997 měli vzít, nestalo se tak. Herečce bylo v té době pětadvacet a údajně si na svatbu připadala moc mladá.

Zdroj: CSFD, Fdb, People