Velké usmíření: Simona Krainová a Dara Rolins zapomněly na staré křivdy a padly si do náruče!

Tak tohle gesto potěšilo nejednoho fanouška. Dara Rolins a Simona Krainová zakopaly válečnou sekeru a doslova si padly do náruče. Tyto dámy byly v minulosti nerozlučné kamarádky, ale jednoho dne jejich přátelství skončilo. Údajně za to mohlo manželství Simony Krainové a Bořka Slezáčka, jehož Dara nesnesla.

Dara Rolins a Simona Krainová byly svého času jako showbyznysové sestry, kamarádky na život a na smrt, co se hledaly, až se našly. Stačil ale jeden chlap a jejich přátelství rázem skončilo. Přátelství měl totiž ukončit zase muž. Dara prý měla problém se Simoniným exmanželem Bořkem Slezáčkem, který si modelku vzal v roce 2004.

Daru a Simonu dal dohromady jejich kolega Sagvan Tofi, s nímž měly chodit obě naráz. Když to zjistily, hodily veškerou rivalitu za hlavu a daly místo toho dohromady silné holčičí přátelství. Střídaly se v pořadu Někdo to rád horké, jezdily spolu na dovolené, často se nechávaly fotit, jak se pusinkují, a dokonce si vedle sebe pořídily byty. Dara ten svůj nakonec prodala právě Simoně s Karlem Vágnerem.

Staré křivdy jsou definitivně pryč a krásky se opět po dlouhé době sešly a rozhodly se zakopat válečnou sekeru. „Nikdy tu bláznivou holku nepřestanu milovat. Je ve mně navždy nastěhovaná. Ta její neskutečná energie, charisma, smysl pro humor, talent na vše a to tělo – dělo! Já tedy nevím, jaký poločas to je, moje milá, ale fakt fuck the age. Miluju forever,“ napsala Simona na svůj Instagram.

A jak je vidět, fanoušci z jejich obnoveného přátelství šílí. A co je ještě více šokuje, je jejich vzhled. Na to, že oběma bude brzy 50, vypadají naprosto úchvatně. „Takže takhle vypadají padesátnice? Dámy teda klobouk dolu,“ napsala jedna ze sledujících. „Dvě nejkrásnější ženy a vidět vás takhle pohromadě je úžasné,“ doplnila další. „A to poslední foto je nejvíc, slzy v očích,“ zakončila další.

Zdroje: Instagram