Třeštíková je lidem k smíchu svými outfity. Loni polonahá, letos zahalená od hlavy až k patě. Vidí v ní číšnici

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je letos vážně nepřehlédnutelný, protože to, co se tam odehrává, mnohým hýbe žlučí. Ovšem aby toho nebylo málo, ještě si některé celebrity vyberou natolik kontroverzní oblečení, až jsou lidem k smíchu. Prim hraje Radka Třeštíková.

Loni šokovala, když přišla polonahá. Ačkoliv je mladá a přitažlivá, tohle už bylo podle diváků příliš, a přirovnávali ji k prostitutce. Nyní se rozhodla pro úplný opak a je zahalená od krku až k patě. Její beztvaré oblečení v bílé a černé je vážně průšvih.

V rozhovoru pro Blesk se Radka Třeštíková přiznala, že si šaty si záměrně vybrala právě takové. Chtěla být ze všech účastníků nejvíce oblečená, což se jí rozhodně povedlo. Měla v plánu se letos zklidnit, alespoň to vypráví v médiích, a zatímco říká něco takového, tak na svém Instagramu pózuje takřka nahá jen v titěrných tangách, jak jsme psali v tomto článku. Trpí snad rozdvojenou osobností?

Letos má spisovatelka i jiného návrháře, protože předešlá návrhářka se bála s Radkou Třeštíkovou jít do jejích kontroverzí, ale naopak návrhář Tomáš Němec se ničeho takového nebojí a vyšel jí vstříc. Těžko říct, co měli ti dva v úmyslu, ale šokovat diváky a vyvolat u nich nepěkné reakce se jim rozhodně povedlo. Na sociálních sítích si z Radky Třeštíkové střílí skoro každý.

Prostě zaujmout za každou cenu. Hlavně si nezapomene postěžovat, jak ji lidi soudí.

Tak letos si ji můžeme klidně splést s číšníci, s tou matonkou dokonale, řekla bych si hned o donesení drinků, ještě ji chybí úterka přes ruku.

Děs a hrůza, ani klauni v cirkuse se tak nepředvádí jako tyto všechny „celebrity“. Ale těm klaunům to k jejich náplni práce alespoň sluší.

Tady je dobře vidět slabomyslnost, ať už je to Třeštíková, Čvančarová, Rolins atd.

Doufejme, že si Radka Třeštíková nechtěla svým vzhledem fanoušky získat, protože to, jak pokaždé dorazí na festival, je snadno odradí.

Zdroj: Blesk, Facebook, autorský text