Radka Třeštíková se ukázala v celé kráse. Na sobě měla jen titěrná tanga. Fotka nenechala chladným ani Jiřího Langmajera

Česká spisovatelka a právnička Radka Třeštíková už má opět Instagram přístupný veřejnosti a samozřejmě se nebojí šokovat. Znovu rozvířila vody kontroverzní fotografii, na které má pouze tanga.

Radka Třeštíková jeden čas rušila, obnovovala a zamykala svůj Instagramový účet, a nyní je zas přístupný jejím fanouškům, kteří nestačí koukat, jak se spisovatelka prezentuje. Nikdo nepopírá, že je Radka krásná žena, ale ona se to snaží ukázat až tak kontroverzními způsoby, že to fanouškům začalo vadit.

Já tyhle statusy nechápu! Vyfotit se polonahé, kozama nebo zadkem venku a přidáte k tomu „moudro“. To je tak laciné…

Aaaa, Radka se nám odemkla! Bude bavendo? Já doufám, že jo! Díky, Radko, že jste tak ochotně převzala štafetu po Kačce Kristelové a bavíte celý národ. Díky!

Většina už však její kontroverzi bere s humorem. Někteří se dokonce ironicky ptají, jestli má takhle v plánu dorazit do Varů a jiní si všimli, že doma na chodbě nemá vycentrované bodovky, což je pro mnohé víc zajímavější než její odhalené tělo, vyfotografované zezadu.

Je zcela jasné, že mužům se líbí, a dokonce přidal komentář i herec Jiří Langmajer a poslal jí srdíčko. Může to být jen nevinné gesto, ale kdoví. Možná by se to Adéle Gondíkové nemuselo líbit.

Každopádně je jasné, že Radka Třeštíková je zpět v plné síle rozhodnutá šokovat, ochotná se ukazovat a zřejmě svolná k čemukoliv, tak jí to dopřejme. Rozhodně se nemá za co stydět. Ale pokud si myslíte, že na Filmový festival ve Varech přijela také tak nalehko, tak to byste se spletli. Tam je naopak zahalená pomalu od hlavy až k patě.

Zdroj: Instagram, autorský text