To nečekala! Ivana Gottová v šoku, odmítl ji tento slavný muž

Bývalá zdravotní sestra Ivana Macháčková přežila 20 let po boku jednoho z nejslavnějších Čechů současnosti. Přestože se v jejím životě objevili i jiní milenci z řad celebrit, například americký herec Michael Douglas, když své mámě před lety oznámila, že sbalila samotného Karla Gotta, nechtěla jí věřit a sotva to rozdýchala.

Než se Ivana jako první a jediná dočkala příjmení Gottová, trošku to trvalo, ale poradila si. Když čekala druhé dítě s Karlem Gottem a nebylo jasné, jestli to bude opět holka nebo přece jen chlapec, měla Gottovi pohrozit, že pokud to bude syn, dostane příjmení Macháček… A bylo vymalováno!

Přestože by však zdálo, že život Ivany Gottové byl procházka růžovou zahradou a vždy dosáhla, co si umínila, nebylo tomu tak.

Časem Ivaně Gottové už nestačilo, že je manželkou slavného muže, chtěla se v umělecké oblasti prosadit i ona sama. Před lety se pokoušela prorazit na divadelních prknech, konkrétně v muzikálu Přízrak Londýna. V rámci příprav na roli těhotné prostitutky proto tehdy poprosila o pomoc Josefa Laufera (84). Ale nedopadlo to dobře!

„Poprosila mě, jestli bych jí nedal nějaké rady! Ale mám hodně práce, nestihl bych se jí dostatečně věnovat,“ zdůvodnil tehdy své odmítnutí zpěvák a režisér Josef Laufer na jedné společenské akci. Partnerka Karla Gotta se proto ohledně zpěvu obrátila na profesorku Janu Balášovou a poctivě zkoušela.

Přesto se Ivana na prknech, která znamenají svět, dlouho neohřála. „Telefonicky mi oznámila, že nemůže hrát. Postavila mě před hotovou věc, že ​​její roli bude hrát kolegyně Bára Chybová s tím, že asi vím, co se kolem ní děje,“ pohoršeně reagovala na chování Gottové producentka muzikálu Ema Krahulíková v deníku Aha!. Ivana se sice vymluvila na častou migrénu, ale problémem bylo spíše to, že mnozí její účinkování považovali za protekci, kterou jí vybavil její slavný manžel.