Hanychová podepsala Soukupovi dohodu. Raději to, než mít z trápení rakovinu, prohlásila Agáta, kterou zřejmě podrazila i právnička

Modelka a influencerka Agáta Hanychová to chce mít skutečně už všechno za sebou. Tím je myšlena nekonečná soudní tahanice o péči o její dceru Rozárku, kterou má s Jaromírem Soukupem. Agáta před Velikonoci vyslala do mediálního světa mírovou zprávu směřující oběma tatínkům jejich dcer, jak jsme psali zde.

Zatímco s Jakubem se domluvila ještě před finálním soudem, s Jaromírem to tak jednoduché nebylo. Velmi rychle ale zareagoval na její prohlášení na Instagramu, píše časopis Blesk. „Velmi rádi jsme na tuto výzvu reagovali a už v průběhu svátků jsme poslali s mou právničkou návrh dohody,“ řekl Soukup. Tomu se říká fofr! Zoufalá Agáta tedy neměla na výběr, než dohodu podepsat.

„Než mít rakovinu a neustále se trápit, tak mu raději všechno podepíšu. Já už na to nemám sílu. Ať žijí české soudy a muži si dál honí své ego,“ prohlásila Agáta pro časopis Blesk. Redakci webu Super se ještě svěřila, že podepsala proto, aby neumřela. „Jinak by mě utrápil. Je absolutně nevýhodná pro všechny, pro mě, pro moje děti,“ okomentovala znění dohody. Podrobnosti ale sdělit nechtěla.

Teď sama čeká na to, až Jaromír dohodu také podepíše. Zdá se jí, že mu to moc dlouho trvá, vzhledem k tomu, že to jsou jeho podmínky. V úterý se navíc spolu viděli při předávání Rozárky. Rozárka má podle soudní rozhodnutí trávit s otcem 8 hodin v úterý a ve čtvrtek a pak každý druhý víkend, jak připomíná Expres. Pro Agátu je střídavá péče o její dcery těžká, zvlášť o Rózu, které bude teprve rok. Otázkou tedy je, jak bude vypadat nová střídavka podle dohody.

A třešnička se dává vždycky navrch dortu. Podle informací časopisu Blesk měla Agátinu pomyslnou židli podtrhnout i její právnička. Údajně jí oznámila, že pokud dohodu nepodepíše, jejich spolupráce skončí. To není zrovna moc profesionální chování, navíc od ženy, matky, která by klidně mohla být na Agátině místě.

Zdroje: Super, Expres, Blesk, redakce