Smutný příběh se špatným koncem: Nemůžu bolestí ani dýchat, říká Kateřina Brožová o ztrátě svého mazlíčka

Jak jsme včera psali, Kateřina Brožová se všech sil snažila najít svého psího člena rodiny. Svoje fanoušky na Instagramu prosila o pomoc, do hledání dokonce byla zapojena i policie. Kateřina se dokonce dříve vrátila z dovolené, ale i přese všechnu pomoc veřejnosti má nakonec tento příběh smutný konec.

„Bohužel vám musím sdělit, že pejska před hodinou srazil vlak blízko té velké lávky u nádraží Zličín. Mám nehodovou pohotovost a mluvil jsem s hasičem, který byl přímo na místě a potvrdil mi, že se jedná o hnědého ridgebacka. Pokud se tedy neztratil nějaký další, tak to bude bohužel tento pejsek,“ cituje deník Aha zprávu, která majitelku pejska Jordyho naprosto zdrtila.

„Ztratila jsem oddaného, nejbližšího kamaráda, který mě bezmezně a bezpodmínečně miloval. Nezasloužil si tak strašný a zoufalý konec, který způsobil někdo svou nezodpovědností na klinice Jaggy, kam jsem oba své pejsky svěřila s absolutní důvěrou i kvůli jejich zdravotním potížím po dobu svého pobytu v dalekém zahraničí. Je to neomluvitelné, zdrcující…jsem zpět doma a nemohu bolestí dýchat,“ svěřila se Kateřina na Instagramu.

Vina je podle všeho na straně kliniky, která se k celé situaci vyjádřila ve svém prohlášení. Velmi je to mrzí, přijali opatření, aby se to už znovu neopakovalo, Kateřině se omluvili a dokonce jsou ochotni uhradit náklady, které jí jejich pochybením vznikly. „Vše vzniklo tak, že veterinární sestra, která vykonávala noční službu, chtěla velkým psům dopřát více pohybu, a tak je převáděla do většího výběhu. Během několikametrové nechráněné trasy mezi výběhy se jí jeden ze psů vytrhl, utekl a bohužel se ho již nepodařilo chytit,“ řekl ředitel kliniky.

Kateřina Brožová ostrými slovy na adresu kliniky totiž nešetřila. „Zabili mi mého miláčka. Svěříte člena rodiny, pro kterého byste dýchali, veterinární klinice, aby bylo o něj po nezbytnou dobu postaráno, kdyby přišel zdravotní problém. Oni ho pustí při venčení z vodítka, ač ho neznají a nevědí, jak bude reagovat, i když je to starší a ne úplně zdravý pes,“ reagovala herečka na dotaz od redakce webu Super. Podle několika diskusí na internetu se něco takového nestalo na klinice poprvé. Tohle je však zřejmě jediný medializovaný příběh a spousta lidí si umístění jejich zvířecího miláčka do této kliniky jistě dobře rozmyslí.

Zdroje: Instagram, Aha!, Super