Kateřina Brožová nabízí 30 tisíc korun odměnu tomu, kdo najde jejího psa

Herečka Kateřina Brožová si odjela odpočinout na dovolenou na slunné Maledivy. To ale netušila, že ji bude hned rušit. Před pár hodinami totiž sdílela na svém Instagramu SOS příspěvky, ve kterém píše, že její psí miláček Jordy utekl během venčení zaměstnanci pražské veterinární kliniky Jaggy.

„Můj Jordy se ztratil, prosím pomozte! Oblast Řepy Praha… Utekl z kliniky Jaggy, je moc hodný, určitě je vyděšený… Prosím, pomozte… Odměna 30 000,“ zní jeden z Kateřiných vystrašených příspěvků, kterým se snaží zburcovat svoje fanoušky k hledání. Ti ji v komentářích podporují, že se pejsek určitě najde a sdílí její příspěvek dál.

Podle redakce webu Expres si Kateřina už koupila zpáteční letenku z Malediv a také zkontaktovala policii, aby s hledáním Jordyho pomohla. Ztráta zvířecího člena rodiny je pro každého jako živoucí noční můrou, tím spíš, když je zvíře nemocné. A to je právě bohužel případ Jordyho.

„Je mu devět a má problém s jícnem, ochablé svalstvo. Děje se to prý pejskům v tomto věku. Musí jíst jen ve vzpřímené poloze a potom takto vydržet 20–30 min. Udělám pro něj cokoli, abych mu pomohla,“ cituje Kateřinina slova web Super. Venku jsou navíc silné mrazy a to pro zvířata není vůbec nic příjemného.

Kateřině se snaží pomoct hodně lidí, například i Leoš Mareš o tom mluvil v Ranní show na Evropě 2 a její příspěvek sdílela i influencerka Nikol Leitgeb. Doufáme, že nakonec všechno dobře dopadne, aby se Jordy mohl znovu shledat se svým psím bráškou, jezevčíkem Willym, který s ním byl také na klinice.

Zdroje: Expres, Instagram, Super