Simona Krainová terčem nenávisti: Muž ji nazval frustrovanou opicí s koňskou hlavou. Modelka reagovala s nadhledem

Milovaná i nenáviděná. Modelka Simona Krainová platí krutou daň za slávu. Čelí nenávistným komentářům.

Je nejen obdivovaná, ale i nenáviděná. Česká modelka Simona Krainová (50) čelí velké nenávisti. Jeden muž ji nazývá bývalou kráskou, frustrovanou opicí nebo koňskou hlavou.

Nenávistné komentáře vyvolala Krainová poté, co se pochlubila svým zrekonstruovaným domem. „Podívat se na sebe, to vyjadřuje velkou sebestřednost,“ napsal jeden z jejích „příznivců“.

Postupně však muž přešel od bydlení k osobním invektivám. „Jediná věc, o kterou se Krainová možná nestará, je úklid. Na to tam bude mít nějakou exoticky mluvící uklízečku, aby uklízečka nemusela být svědkem blábolení stále frustrovanější opice s nepřehlédnutelným procesem stárnutí. A jednoho dne ani opici nepomohou kosmetické zákroky,“ pokračoval muž, kterému Simona evidentně leží v žaludku.

Známá modelka bere tyto údery s humorem. Údajnému odborníkovi na všechno poděkovala za inspiraci. „Je úžasné, jak si lidé mohou mezi sebou vyměňovat tolik nenávisti a ještě u toho trávit tolik času,“ dodala.

Pozornosti na sebe strhává Simona stále více a více. Není to tak dávno, kdy přidala doslova erotické fotografie, které ležely jejím „fanynkám“ také v žaludku, jak jsme psali v tomto článku. Evidentně to nebudou poslední spory na českém Instagramu.

Zdroj: Instagram