Simona Krainová sdílí fotky se synem, které spíše patří do soukromého alba. Lidé se ptají, zda by mu neměla dopřát více soukromí

Modelka Simona Krainová poslední dobou překračuje meze. Někteří jsou nadšení, jak silně sdílí své osobní myšlenky i fotografie, jiným připadá, že už zachází příliš daleko a že se prostřednictvím svého syna Bruna snaží získat pozornost. Ke všemu v posledním příspěvku zveřejnila i soukromý profil svého syna na sociálních sítích.

Simona Krainová má s manželem Karlem Vágnerem mladším, nejstarším synem skladatele Karla Vágnera, dva syny. Pár se vzal v roce 2010 a ve stejný rok se jim rovněž narodil i první syn Max. O dva roky později Krainová porodila svého druhého potomka Bruna, kterým se poslední dobou poměrně dost chlubí na Instagramu. Vypadá to, že o dva roky starší bratr nechce mít s médii nic společného nebo na něj modelka není natolik upnutá. Neustále totiž na Instagramu svého Bruna vychvaluje a hýčká, jen si tím neuvědomuje, že je Bruno pak na dosah nejen fanouškům, ale prakticky komukoliv včetně médií.

Spousta fanoušků už má za to, že Krainová využívá svého syna Bruna k upoutání zájmu médií, což se jí rozhodně daří. Nedávno totiž sdílela fotografii jedenáctiletého Bruna, kterak má obuté boty na jehlových podpatcích a ukazuje vulgární gesto. V tomto článku jsme vás informovali, jak reagovali její sledující.

Momentálně se na Instagramu objevila další fotografie, na které je Bruno u jídelního stolu a před sebou má pokrm. Simona Krainová je na svého syna právem hrdá jako každá správná maminka, ale sledující se začínají ptát, zda je opravdu nutné fotografie, které spíše patří do soukromého archivu, veřejně ukazovat světu. A proč neustále vychvaluje pouze Bruna, zatímco Max je zdá se upozaděn? Je pro Krainovou také dokonalým chlapcem, když se chlubí jen s Brunem?

Jedenáctiletý Bruno má dokonce svůj Instagram, který je teď veřejnosti známý, jelikož ho Krainová u svého příspěvku označila. Přidala i dojemný text.

… Říká se, že dokonalého chlapa si žena musí porodit.

Vypadá to, že Simona těmito fotkami ráda provokuje a vlastně jí nezáleží na mínění fanoušků, ani na tom, jak se s tím bude muset třeba mezi spolužáky poprat její syn.

Jak sama modelka řekla, ona má lokty ostré a o sebe se postará, ovšem dokáže zamezit tomu, aby se kritika nedostala mezi vrstevníky až k Brunovi? Fanoušci se obávají, že právě před tím svého chlapce ochránit nesvede a Bruno tak může strádat.

Souhlasíte s tím, že by měla takhle veřejně ukazovat syna i v nevhodných situacích včetně jeho osobního Instagramu nebo jste raději proto, co doporučují psychologové? Tedy ponechat dětem jejich soukromí a neukazovat je na sociálních sítích.

Zdroj: Instagram, Wikipedie, autorský článek