Simona Krainová zveřejnila fotografii svého syna na jehlách, jak ukazuje vulgární gesta. U fanoušků vzbudila spoustu kontroverzí a otázek

Zdá se, že se celebrity poslední dobou předhánějí, která z nich bude před fanoušky působit kontroverzněji. Zatímco jedni se fotografují polonazí a podsouvají svým fanouškům lechtivé akty, tak jiní se snaží aranžovat svého syna do situací, ve kterých by určitě neměl být viděn veřejně.

Známá modelka a příležitostná herečka Simona Krainová se rozhodla na svém Instagramu zveřejnit fotografii, na které je její syn v lodičkách na úzkých jehlách a ukazuje vulgární gesto. Je to vzkaz fanouškům? Souhlasil vůbec s uveřejněním snímku na veřejné sociální sítě? Nemělo by spíš něco takového zůstat jako úsměvná vzpomínka v osobním fotoalbu a nepřekračuje touto fotografií už Simona hranice?

Kdoví, jak se s kritikou popere její syn, jelikož v dnešní době se o fotografii jeho vrstevníci rozhodně dozví, a především by mu stačilo přečíst si nelichotivé komentáře, které se k fotografii vztahují. Vypadá to, že Simona Krainová zkrátka chtěla šokovat a vybrala si k tomu chvíle se svým synem, který se stal jejím nástrojem. Možná z něj tak udělala oběť, na kterou se snesla část kritiky, ale ta větší samozřejmě padala na její hlavu, protože právě ona uveřejnila snímek. Bouřlivé reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

Nevím, nezdá se mi ok, vystavovat malé dítě tímto způsobem v době plné úchyláku, nezdá se mi fajn, aby se o mě psalo na extra na základě tohoto, protože já už nejsem zajímavá, a tak využiji své dítě…

Nepřekvapivě se Simona Krainová rozhodla negativní komentáře nahlásit, nechat smazat a rovněž i zablokovat uživatele, kteří se rozhodli její bezprostřednost kritizovat.

Rozhodla se sice dostat internet do varu, aby se o ní psalo, ale přijímá vlastně jen to, co se jí líbí. Matka roku.

Zajímavá je i menší diskuse u fotografie, které se Krainová účastnila.

Pani Simona, prečo nevypnete komentáre? Čo keď si ich Váš syn prečíta? Nemyslite si, že mu to ublíži?

„Myslíte těch pár zoufalců, co už je v blokaci? Nebojte, já ho ochráním. Mám dost odvahy, síly a lokty ostré. Mám trénink,“ odpověděla pohotově modelka.

Proč blokujete lidi, když se pod tou to fotkou lidé vyjadřují negativně svoje názory. Proč si svůj insta účet nedáte do soukromí. Máte strach, že se o Vás nebude psát bulváru?

A co ho tomu spíš nevystavovat? Co má tento post za význam? Nebo symboliku, když jsou tady všichni, jak říkáte k*eténi a nechápou to?

Na další výtky se však modelka nesnažila nijak reagovat. Doteď si tedy nikdo není jistý, proč takové soukromé fotografie, které ve výsledku jejímu synovi nemusí přinést nic dobrého, vlastně vystavuje na sociálních sítích. Bylo tou snahou svého syna ponížit nebo mu udělit lekci? Snažila se vetřít do přízně bulváru, aby se o ní psalo? To druhé se určitě povedlo, protože zájem vzbudila u mnoha lidí.

Zdroj: Instagram, autorský text