Roman Šebrle v tom zase lítá. Spatřen s novou blondýnkou

Roman Šebrle, moderátor a bývalý desetibojař, se nedávno objevil na veřejnosti s novou společnicí při nedělní procházce Brnem. Sympatický sportovec, který byl dlouhých jedenadvacet let ženatý s Evou, nyní rozvedenou, si užívá pozornost půvabných žen, především blondýnek.

Na nedělní procházce byl spatřen s půvabnou blondýnkou, která není zcela neznámá. Šebrle se nedávno rozvedl a od té doby si užívá společnosti různých žen, střídajíc přitom především blondýnky. Tato nová blondýnka není první, s níž byl spatřen – je viditelně aktivní na sociálních sítích a zdá se, že i Šebrle si našel zájem o ni.

Předtím, než se Šebrle objevil s touto novou společnicí v Brně, byl předávat ceny na udílení Atlet roku v Praze. O několik hodin později již procházel Brnem s atraktivní blondýnkou. V minulosti se zmínil o údajné partnerce v červnu v televizní show, kde odmítl spojení s cukrářkou Lenkou jako minulost a přiznal, že v jeho životě je nová žena.

Informace o nové partnerce jsou zatím spíše nejasné. Šebrle naznačil, že by se mohlo jednat o reportérku Hedviku, která pracuje pro CNN Prima News v Brně. Oba jsou aktivní na Instagramu, kde sdílejí podobné fotografie a podporují se vzájemně na sociálních sítích.

Předtím, než se objevila jako Šebrlova společnice, Hedvika Lišková, jak ukazují její sociální sítě, projevovala zájem o sport a zdá se, že je aktivní sportovkyní. To může být jeden z důvodů, proč si Šebrle vybral právě ji.

Celkově se zdá, že Šebrle si užívá svého života po rozvodu a nová blondýnka mu přináší radost. Nedávné romantické procházky a dovolená naznačují, že moderátor a jeho nová společnice mají spolu příjemný čas.