Roman Ondráček je psychicky nemocný. Davidovým se ale za útok a lži omlouvat nebude

Kolem křtu nového alba hitmakera Michala Davida stále vystupují na povrch nové informace. Jak jsme psali včera, celý večer se nenesl úplně v poklidu. Jedním z hostů byl i člen bývalé kapely Těžkej Pokondr, Roman Ondráček, který se však během vystoupení na pódiu proměnil v hulváta.

K celé situaci se vyjádřil i David, který webu Super řekl, že podle něj byl Roman v deliriu a nevěděl, co dělá. „Roman se před i po našem společném pěveckém vystoupení choval na pódiu neadekvátně, včetně hrubého urážení člena mého týmu. Na toto chování se má žena ohradila, načež ji Roman začal fyzicky napadat. Následně byl ochrankou vyveden mimo prostory akce, kde dal několik rozhovorů se spoustou nepravdivých informací,“ napsal Michal na svém Instagramu.

Jednou ze lží bylo to, že na ten večer měl Roman údajně domluvený kšeft pro známou automobilku za 280 000 korun, ale kvůli křtu ho zrušil. Dokonce Davidově manželce řekl, že po ní tuhle sumu bude vymáhat. Michal však nelenil a obrátil se přímo na majitele automobilky, který mu ale údajnou spolupráci s Ondráčkem nepotvrdil.

Účastníci večera si zřejmě mysleli, že Roman jednoduše přebral alkoholu, ale opak je pravdou. Podle vyjádření jeho manželky Niny pro časopis Blesk, Roman trpní psychickým onemocněním, konkrétně bipolární poruchou, jak webu Expres potvrdil jeho kamarád Uwa Vanik. „Nemůže za to a na jednu stranu mi ho je strašně líto, ale na druhou stranu je strašně těžké s ním dělat,“ řekl dýdžej. Web Super dokonce přišel s informací, že Roman je už v péči lékařů na psychiatrii.

To však on sám razantně popírá. „Nejsem v léčebně, jsem u mého právníka Tomáše Sokola a za ty všechny lži a napadení Marcely Davidové to vyřeším, jak to má být a fér,“ napsal redakci webu Expres, která ho kontaktovala. Zdůraznil, že se za nic omlouvat nebude a že první útok vzešel od Davidovy manželky.

Michal David se o duševní nemoci svého kolegy dozvěděl až po křtu a věří, že všechny jeho nepravdivé výroky a útoky jsou jen odrazem jeho psychických potíží.

Zdroje: redakce, Instagram, Expres, Super, Blesk