Incident při křtu alba Michala Davida přinesl nečekaný zvrat

Večer vypadal nevinně, s Ondráčkem na pódiu v duetu s Michalem Davidem. Avšak poté, co došlo k nečekanému incidentu, kdy Ondráček, člen kapely Těžkej Pokondr, náhle zaútočil na Davidovu manželku Marcelu, bylo zřejmé, že situace vystoupala do nové dimenze.

Přihlížející návštěvníci byli svědky toho, jak Ondráček na pódiu projevil svou nespokojenost směrem k Michalu Davidovi. Když opouštěl pódium, byl konfrontován s manželkou hitmakera Marcelou, která mu údajně věnovala pěstí do zad a sarkasticky mu sdělila svůj názor na jeho chování. Vondáček se k ní však začal hrnout. Tato situace rozhořčila majitele kasina Leona Tsoukernika, který se rozhodl zasáhnout.

Tsoukernik, nesouhlasící s Ondráčkovým chováním vůči ženě, která byla manželkou večera, společně s dalším mužem zasáhl. Ondráčka vyvedli ven až za dveře, kde byl deeskalován celý incident. I přesto, že se na první pohled zdálo, že jde o neškodný výstřelek, Ondráček byl v amoku, křičel a nadával, což naznačovalo, že konflikt byl opravdový. Celou situaci zachytila redakce eXtra.cz, která přinesla fotografie událostí.