Patricie Pagáčová se trápí nepovedeným rozhovorem v časopisu Glanc. Přečtěte si online verzi, ať nevypadám jako kráva, prosí fanoušky

Herečka Patricie Pagáčová se včera svým fanouškům na Instagramu svěřila s nemilou věcí. Dávala rozhovor do časopisu Glanc, který měl vyjít i v tištěné formě, jenže nějakou záhadnou chybou byl otištěný neautorizovaný rozhovor. Jde tedy spíš jen o takový hodinu a půl dlouhý pokec s redaktorkou, který byl podle Patricie nepublikovatelný.

Tento rozhovor totiž ještě 4 hodiny přepisovala, aby to všechno bylo v pořádku. „Redaktorka ho totiž nevedla klasicky, připravené otázky-odpovědi, ale prostě jsme tak “kecaly” hodinu a půl a ona k tomu potom otázky dodala, pospojovala některý věci, co jsem řekla a najednou to za mě nedávalo vůbec smysl, některý věci vyzněly úplně jinak, než byly řečeny, některý jsem řekla úplně jinak, prostě jsem to nebyla já a moje slova/věty,“ postěžovala si Patricie svým fanouškům.

No a tenhle nepovedený rozhovor už vyšel v tištěném časopisu Glanc. Herečka se k němu nechce úplně hlásit, proto v příspěvku vyzývá své sledující, aby si raději přečetli online verzi na stránkách časopisu. „Chybička se vloudila, Glanc mám pořád ráda, jen mě to mrzí, že se to stalo zrovna tady… Zpět to vzít nejde, tak si aspoň přečtěte ten on-line prosím, ať vidíte, že nejsem taková kráva, jako to vyznívá v tom rozhovoru,“ uzavřela se smíchem Patricie.

Součástí příspěvku bylo i video z focení do časopisu, které je zhlédnutí výše. Celé to ale zafungovalo trochu opačně. Patriciini fanoušci dostali ještě větší chuť si tištěný časopis koupit a porovnat obě verze rozhovoru. Zároveň se jí dostalo velké podpory, že ti, kdo ji vážně znají vědí, že žádná kráva není. Stejná slova použila i její seriálová maminka Tereza Brodská. Ta si dokonce myslí, že otisknout nepovedený rozhovor mohl být záměr redaktorky.

Patricie v komentářích ujistila i svoje facebookové fanoušky, že omluva od paní redaktorky přišla. V komentářích na Instagramu se objevila i omluva od samotného časopisu Glanc. Takže se možná nakonec skutečně jednalo jen o malou chybičku.

Zdroje: autorský text