Patrasová se Slováčkem opět vrkali jako holubičky: Felix Dádě k narozeninám zahrál na klarinet a zahrnul ji lichotkami

Herečka Dáda Patrasová už zítra oslaví 67. narozeniny, s manželem Felixem Slováčkem (79) se ale rozhodli velký den oslavit už dnes. Kromě spousty romantických dárků se Dáda od Felixe dočkala i nespočtu lichotek.

Oslavu pojali manželé velmi skromně a Dádiny narozeniny letos slavili pouze ve dvou. Na velkou oslavu dojde teprve druhého května, kdy bude Slováček slavit svoje narozeniny v Lucerně, píše web Expres.

Dáda ale rozhodně nedostatkem pozornosti netrpěla. Felix Slováček se o ní celý den stará jako o královnu. „Dneska Dádu musím obskakovat, když se mi narodila,“ řekl se smíchem muzikant deníku Aha!. A nebyla nouze ani o romantická gesta! Slováček Dádě koupil její oblíbený jahodový dort, chlebíčky a víno. Na konec jí na klarinet zahrál píseň Věrné milování a dodal, že píseň věnuje té jediné, kterou miluje.

U romantických gest a dárků to ale neskončilo. Felix svou manželku celý den opěvoval a lichotil jí na každém kroku. Když například herečka uvažovala nad tím, co si vezme na manželovu oslavu, muzikant měl jasnou odpověď. „Vezmeš si kalhotový kostým, protože v tom seš sexy a líbíš se mi nejvíc. A ne aby tě napadlo nechat si do obličeje napíchat nějaké nesmysly. Vypadáš teď bezvadně, tak se vykašli na chemii,“ nechal se slyšet Slováček.

Dáda si očividně manželovu pozornost i lichotky velmi užívala. Zdá se tak, že spory mezi manželi zase na nějakou dobu utichly.

Zdroj: ahaonline.cz, Instagram, expres.cz