Pastorka přirovnává Beyoncé k čarodějnici, která pořádá sabaty

Americká pastorka se stala populární poté, co Beyoncé označila za čarodějnici a pustila se do fanoušků. Vyčítala všem, kdo se na její koncert chystají. Kázání o zpěvačce vyvolalo ostrou debatu a video v mžiku ovládlo celý internet, píše deník Daily Mail.

Pastorka Tiphani Montgomery se dostala do povědomí veřejnosti poté, co označila rekordmanku Grammy Beyoncé za čarodějnici a zuřivě zostudila všechny křesťany, kteří se chystají navštívit její koncert.

Samozvaná prorokyně Tiphani Montgomery, která založila duchovní úřad Covered By God, sdílela 12. února na svém TikToku a YouTube video, v němž říká: „Všechny, kdo se chystají na koncert Beyoncé, kárám ve jménu Ježíše. Jak se opovažujete nazývat se křesťany. Nezajímá mě, jakého máte pastora, kterému to nevadí. Nezajímá mě, jakého máte pastora, který zpívá její písničky, protože chce mít nějaký vliv.“

Tiphani, která pochází ze Severní Karolíny, ale káže na různých místech USA, pak naznačuje, že Beyoncé je čarodějnice a fanoušci zpěvačky jsou součástí sabatu. Video bylo na obou platformách dohromady zhlédnuto přes 50 000krát, přičemž reakce na kázání se různí.

Zdroj: Daily Mail, New York Post