„Neměla jsem ani na jídlo, když mi zavřeli manžela.“ říká Helena Houdová

Bývala modelka Helena Houdová (42) žila roky s manželem Omarem Amanatem v luxusu. Po tom co se provalily manželovy finanční podvody a musel jít na pět let do vězení, zůstala sama se třemi dětmi a bez domova. Jak se s tím vypořádala informují stránky Extra a iDnes.


Omar Amanat, americký komik a filmový producent, byl v roku 2017 odsouzen za různý finanční podvody, díky kterým se život Heleny obrátil vzhůru nohama. Musela změnit svůj život od základů.

„Byla jsem v situaci, kdy jsem neměla žádné finance. Zatčením mého exmanžela jsme přišli o všechno, i o dům, kde se narodila moje dcera. Bez domova a financí jsme byli asi dva roky. Byl to jeden z nejtěžších momentů mého života, byla jsem sama na tři malé děti a ještě jsem neměla domov ani peníze,“ prozradila Helena Houdová pro Extra.cz

Helena se svěřila, že i v ty nejtěžší chvíli se dokázala vzepřít situaci a rozhodla se investovat sama do sebe.

„Věděla jsem, že do toho musím vstoupit a následovat samu sebe, ač jsem nevěděla, jestli mi zbudou peníze na jídlo,“ informuje Extra.cz

S dětmi opustila Ameriku a přestěhovala se na Bali, kde pocítila oporu, kterou tak moc potřebovala. Rozhodla se věnovat posvátný sexualitě a stala se takzvanou koučkou sexu.

„Sdílím nástroj, jak se muž může hodiny a hodiny milovat, jak může pracovat se svojí erekcí, jak se může hlouběji propojit se svým tělem. Zároveň i sdílím, jak může ženu podpořit, pokud si třeba prošla traumatem. Jak jí může vytvořit bezpečný prostor, jak komunikovat o věcech ohledně sexu, jak si vyčistit vztah se svojí vlastní sexualitou.“ sdelila Houdová pro iDnes.

Skrz své programy Posvátná žena a Milenec bez hranic napomáhá lidem najít vnitřní světlo.

Zdrojextra.cz , idnes.cz a Instagram.com