Někdejší dívčí idol Petr Kotvald bojuje se stářím: Dochází i na botox!

K estetickým úpravám většinou tíhnou ženy, není to ale pravidlem. Například zpěvák Petr Kotvald už nejedním zákrokem prošel. O tom, proč podstoupil plastické operace, se nebojí mluvit, nicméně fanoušci pociťují nemalé obavy. Petr by prý mohl časem vypadat až moc zženštěle… Jaké zákroky má zpěvák za sebou?

Spolu se Standou Hložkem v 80. letech patřili k velkým idolům. Fanynky na ně stály fronty a mladíci neváhali nadšeným dívkám lámat srdce na počkání. Stáří však přišlo až moc brzy, proto se Petr Kotvald rozhodl jeho projevy zmírnit.

Odjakživa se styděl za své uši, dokonce kvůli nim během dětství zažil šikanu. Proto už ve třiceti letech podstoupil plastiku, jak informuje Expres. Odstáté ušní boltce si nechal přišít. „Od dětství se mi kvůli nim děti smály,“ svěřil se Petr, který je se svýma ušima momentálně velice spokojený.

Tím však neskočil. Zpěvák se nechce smířit s přibývajícími vráskami. Aby získal náskok před stárnutím, pravidelně dochází na botox. Při pohledu na něj je skutečně patrné, že vypadá podezřele mladě. Nicméně mu nutno přičíst ke cti, že se estetickými úpravami netají a jako jedna z mála celebrit je přiznává.

Důležité je však stanovit si hranici. Přemíra plastických operací už by nemusela působit přirozeně.

Kotvald však ještě do starého železa nepatří. I po šedesátce je pořád aktivní a hudbě se rozhodně zatím nehodlá přestat věnovat. Během léta byl opravdu činný a na podzim uvedl vlastní recitál. „Letošní léto mám trochu pracovní, chystáme nové písničky pro nové album, které bych chtěl vydat příští rok. Vyšel nový singl – Tak pojď,… už můžem, ke kterému chystáme klip. Mám několik vystoupení…,“ řekl v srpnu pro web Super.

Zdroje: Expres, Super.cz, Instagram