Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem jsou zpět. Soukup dostal rozum nebo potřebuje prachy, polemizují diváci

Moderátor Honza Musil se před pár lety zřejmě rozbratřil s Jaromírem Soukupem. O nedorozumění nikomu nic neřekli, ale Musil se musel smířit s faktem, že jeho populární pořad Nebezpečné vztahy byl na Barrandově zrušen a Soukup odmítal jakoukoliv další spolupráci. Nyní se však vše změnilo.

Již jsme vás informovali v našem článku, že Jaromír Soukup na svém Instagramu představil divákům staronovou tvář Barrandova a přivítal tak Honzu Musila zpět, jako by šlo o ztraceného přítele.

Nyní se i moderátor oficiálně pochlubil na sociálních sítích, že od 10. července pravidelně na Barrandově bude vysílán jeho pořad Nebezpečné vztahy, který opět bude s nadšením moderovat.

Podle ČSFD byl pořad Nebezpečné vztahy vysílán od roku 2016 a ačkoliv právě na portálu ČSFD jsou recenze prakticky ty nejhorší a lidé ho odsuzují, má přesto spoustu nadšených fanoušků, kteří si nemohou relaci vynachválit. Pořad byl vysílán podle TV Barrandov až do roku 2021 a nyní po dvou letech je zpět!

Co na to fanoušci na sociálních sítích?

Větší komedii jsem už dlouho neviděla!!! Holt prachy jsou prachy, že pánové. A ten nový pořad? Snad si nemyslíte, že se lidé v této blbé době budou ještě dívat na pořad o nemocných a zmrzačených dětech? To ani masochista!!!!

Super, koukám pořád na ty staré večer a u toho usínám, moc se těším, že budou nové příběhy, konečně se Soukup probral a vrátil to nejlepší, co na Barrandově bylo. Díky.

Tak to je bomba, Honzíku, a to nové studio je palec nahoru. Úplně z něho sálá klidná atmosféra. Tak plno nových příběhů a budeme se těšit.

Perfektně. Konečně pochopili, co jim dělá ledovanost.

Dochází peníze nebo dostal rozum? To je fuk, hlavně že bude zas na co koukat!

A co si o návratu Musila na Barrandov myslíte vy?

Zdroj: Barrandov, ČSFD, Instagram