Soukup a Musil se po letech usmířili! Moderátor Honza Musil opět na Barrandově. Někteří za tím vidí Soukupovy finanční problémy

Ačkoliv to před pár lety vypadalo katastrofálně a Honza Musil na Barrandově skončil. Vypadá to, že se Musil se Soukupem opět dohodli, nastolili nové vztahy a moderátor začne od znovu!

Už kdysi v Blesku psali o zvláštním konci kariéry Honzi Musila na Barrandově. Pět let v dané televizní stanici pracoval a byl moderátorem pořadu Nebezpečné vztahy. Zdá se, že se tenkrát opravdu hodně nepohodli a fanoušci už ani neočekávali, že by se mezi nimi něco změnilo. Ovšem vypadá to, že se vše obrátí k dobrému.

Jaromír Soukup totiž na svém Instagramovém profilu sdílel video s názvem Letní zpověď s Honzou Musilem. Znamená to, že diváky čeká nový pořad? Že se vztahy přece jen nečekaně po letech urovnali a bude následovat nová spolupráce? Někteří fanoušci jsou nadšení.

Jaromíre Soukupe, tohoto úžasného si nenechej vzít. Nebezpečné vztahy jsou top.

Soukup pochopil, že Barandov je aj o Musilovi lebo aj tento druhý projekt je úžasný a je snaha ľuďom, ktorí to majú v živote komplikovanejšie pomôcť. Nádej zomiera posledná. Sú to veľmi smutné príbehy.

Co zase tohle je, že by nový program na TV Barrandov, jsem zvědavá, kdy tahle televizní stanice skončí, asi to už dlouho trvat nebude, Honza vás na chvilku zachrání, no, alespoň se Jaromír postará o ty tři děti.

Diváci si neberou servítky a někdy dávají Soukupovi pořádně najevo, že Barrandov vážně vede od desíti k pěti. Soukup má milionové dluhy a jeho firmy jsou zadlužené nebo v exekuci, jak už jsme vás informovali v našem článku. Je tedy v jeho nejlepším zájmu, aby začal, co nejvíce vydělávat a vyhrabal se ze svých finančních problémů. Zda mu k tomu moderátor Honza Musil pomůže, se uvidí. Vypadá to, že Soukup a jeho příznivci na to spoléhají.

Zdroj: Instagram, Blesk, autorský text