Náhlovského (†72) a jeho pohřeb: Vykašlali se na něj dva kamarádi! Novotný a Sobota nezvládli přijít

Dlouhé roky přátelství z nich udělalo nerozlučnou partu. Jenže na pohřeb Aloise Náhlovského (†72) nedorazili. Komici Petr Novotný (74) a Luděk Sobota (78) u posledního rozloučení chyběli, jaký k tomu měli důvod? Malou útěchou měl být asi fakt, že poslali alespoň své manželky.

Jako první dorazila Adriana Sobotová bez manžela. Všichni očekávali, že se Luděk Sobota opozdil a přece jen se objeví, to se však nestalo.

„Luděk mi řekl, že nepůjde,“ sdělila Adriana Blesku důvody, proč kamarád Náhlovského zůstal doma. „Také mu není nejlíp a měl strach, že tohle tady by ho dorazilo, proto jsem ho omluvila…,“ potvrdila i zdravotní problém. Je dost možné, že velkou roli hrál i zármutek, se kterých se chtěl vyrovnat Sobota sám.

Dalším otazníkem byla absence Petra Novotného, dalšího dobrého přítele zesnulého baviče. Náhlovský si byl blízký s celou rodinou Novotných, včetně Pavla Novotného (41).

„Pepa Náhlovský nebyl ‚jen‘ Fešák. Jeden z nejbližších přátel táty,“ napsal na sociální sítě Pavel, syn Petra Novotného. A právě on dorazil na pohřeb se svou maminkou, otec však nepřišel. Prý se zkrátka necítil dobře.

Ostatní kamarádi a kolegové Náhlovského však dorazili. Těžko říct, zda by komik dvěma chybějícím odpustil, či nikoliv. Náhlovský zemřel 7. dubna na vyčerpání celého organismu po dalších zdravotních problémech. Humor ho však provázel do posledních chvil, což potvrdil i vtipkováním o životě v posledním rozhovoru pro Český rozhlas.

Zdroj: Blesk, Český rozhlas, Facebook