Míša Tomešová (32) oblékla stejné plavky, jako Lela Vémola (34). Rozdíl je však víc než znatelný

Jistě vám neuniklo, že silikonová královna Lela Vémola před pár dny odhalila svoje obří umělá prsa víc, než by lidé chtěli. Psali jsem o tom v tomto článku. Lela se proti hejtům silně bránila a pro jistotu u příspěvku vypnula možnost komentovat. Pro herečku Michaelu Tomešovou se však její fotka stala spíš inspirací.

Míša totiž vlastní velmi podobné plavky jako žena Karlose Terminátora Vémoly. Pochlubila se s nimi ve svém příběhu na Instagramu, který se podařilo zachytit časopisu Blesk. K fotce, kterou najdete pod tímto odkazem na zahradě připsala trochu rýpavý komentář. „Čus Lelo, máme stejný plavky! Akorát já si místo bójek budu muset vzít normálně rukávky, no. Ale zas si je můžu pak pohodlně sundat,“ uvedla Míša.

Na první pohled je hned jasné, že mezi oběma ženami je rozdíl nejen v barvě vlasů. Zatímco Lela svou přirozenou krásu zakryla tou umělou, Míša vystavila svoje přednosti zcela přírodní, byť o několik čísel menší. Její příspěvek jistě neměl vyznít rýpavě, ač se to tak může zdát. Míša ho doplnila o jednu fotku ze spodního úhlu, ze kterého jsou její malá ňadra víc viditelná.

„Hele, každýmu se líbí něco jinýho, to je jasný. Záleží na úhlu pohledu,“ napsala herečka ze seriálu Zoo, aby svůj předchozí příspěvek trochu zjemnila. Jistě by se nerada přidala k těm, které Lela na svém Instagramu poslala do patřičných mezí za to, že si pod jejím silikonovým příspěvkem vylévali svoji zlost.

Zdroje: Blesk, redakce, Instagram