To už je trošku moc! Lela Vémolová odhalila okatě skoro celá umělá ňadra. Trochu soudnosti, nabádají ji fanoušci. Lela se brání

Lela Vémolová se nebojí nechat se vyfotit v různých pozicích, ráda odhaluje svou krásu. Ovšem čím více přibývá plastických operací, tím více ubývá krásy. Umělá kráska už nemá ani soudnost a ukazuje umělé vnady tak okatě, až se to lidem zdá nehezké.

Vypadá to, jako by namísto ňader měla dva nafukovací balóny. Velmi nepřirozená prsa nadzvedla z židlí mnoho fanynek, které dříve Lele držely pěsti a podporovaly ji. Nyní už je to i na ně moc.

Lelo, tohle už je moc dle mého názoru. Trošku soudnosti.

Je to extrém a nevkus. Plavky pěkné, ale ta prsa už vůbec nevypadají přirozeně.

Musí se oblékat a vypadat jako pornohvězda, protože má strach, že i přesto, jak se snaží být krásná, je pořád ošklivá. Proto Vémola chodí za jinými, protože jeho žena vypadá, jak umělá nafukovací panna.

Lelo, tohle jste přehnala. Psala jste, že se budete oblékat jako dáma, ne jako prostitutka.

Sama Lela však byla kritikou svého těla natolik překvapená, že se dokonce rozhodla se bránit.

…To som ja a nebudem sa meniť kvôli vám. Všetci sme nejaký. Vy sa tiež nemeníte kvôli ľuďom.

Začíná to vypadat, že Lela Vémolová má velké problémy s vlastním sebevědomím. Proto se stále snaží upravovat svůj vzhled plastickými operacemi, aby se cítila krásná. Přitom krása už je v tomto případě dle fanoušků zcela někde jinde. Více než operace a šminky by jí doporučili spíše psychickou pomoc, aby se konečně opravdu cítila krásná. Možná v ní nízké sebevědomí zanechaly i četné manželovy nevěry…

Zdroj: Instagram, autorský text