Média píší o kolapsu Hanychové, který je prý na spadnutí. Ta zatím však ukazuje, že vše zvládá

Vypadá to, že všichni netrpělivě odpočítávají dny, kdy Agáta Hanychová nevydrží vypjaté tempo, které nasadila, a složí se. Ovšem modelka, herečka a moderátorka se nemíní jen tak vzdát.

Dokonce už deník Aha psal o jejím kolapsu, který je podle magazínu na spadnutí a novopečená maminka odmítá zvolnit tempo. Stejně jako v době před čtrnácti dny, kdy Hanychová přišla o mateřské mléko a s ním i výhody kojení, jsou lidé za jedno. Může si za to sama.

V komentářích na Facebooku si Agátu lidé dobírají, že to chce další dítě či lidé protáčí oči a tvrdí, aby si modelka nestěžovala, že za ní beztak všechno udělá maminka.

Vypadá to však, že Veronika Žilková má sama dost na pilno, než aby se starala o svou dospělou dceru a svou vnučku. Jak jsme vás již informovali v našem článku, tak herečka Veronika Žilková bude účinkovat v seriálu Zoo.

Agáta Hanychová ukázala, že nejenže nemá v plánu zvolnit, ale dokonce vše s přehledem zvládá. „Má všechny předpoklady skončit na psychiatrii.“ komentují však lidé.

Na svém Instagramu vedla dvě živé vysílání a vypadala svěže. V tom prvním se vyjádřila i k zvěstem o její svatbě. Žádná svatba neproběhla a my věříme, že pokud proběhne, určitě se o sobě dá Agáta vědět, jelikož postuje prakticky všechno a dává tak možnost svým fanouškům nahlížet do svého soukromí. V tom druhém vysílání mladá maminka předvedla, jak se zvládne i s dcerkou v nosítku postarat rodince o výživnou večeři, zatímco její partner Jaromír Soukup je neustále v práci. Na videu se v poklizené kuchyni snadno ohání a srší energií. Zprávy o zhroucení tak s přehledem zahání do outu.

Vypadá to, že ačkoliv má Agáta své fanoušky i antifanoušky, kteří hojně komentují její život, zvládá vše s humorem, a ještě několikrát za den přidává na příspěvky svůj profil. Co si o její situaci myslíte vy?

Zdroj: autorský článek, Aha, Instagram, Facebook,