Markovi Ztracenému narostl pořádný hřebínek. Po vyprodaném Edenu si za vystoupení na soukromé akci účtoval tři čtvrtě milionu

Ačkoli se Marek Ztracený prezentuje jako skromný kluk ze Železné Rudy, jeho chování vůči lidem, kteří si ho objednají na soukromou akci vypovídá spíš o opaku. Týdeníku Sedmička se ozval rozhořčený organizátor jedné takové akce s tím, že Marek Ztracený jim na poslední chvíli zvednul dohodnutou cenu o trojnásobek.

Ztracený letos v létě uspořádal tři koncerty v pražském fotbalovém stadionu Eden, které byly nemilosrdně vyprodány. Jeho fanoušci totiž věděli, že po těchto koncertech si jejich oblíbenec dá na nějaký čas pauzu od koncertování. Později prozradil, že kvůli synovi a času, který s ním chce co nejvíce trávit. Psali jsme o tom zde. Fanoušci emoce z koncertů nepochybně zpracovávají ještě dnes, protože podle recenzí to byla velkolepá show.

A možná právě proto je Marek teď tak trochu namyšlený a myslí si, že je z něj rázem superhvězda, která si může dovolit brát za soukromá vystoupení hromady peněz. Na týdeník Sedmička se totiž obrátil člověk, který měl s Markem nepříjemnou zkušenost ohledně jeho vystoupení. Na poslední chvíli se mu ozvala Markova manažerka, která oznámila, že zpěvák navýšil cenu. Místo původních 250 tisíc korun za hodinový koncert měli organizátoři vypláznout rovných 750 tisíc!

„Dost nás vyšplouchnul. Ozvala se nám Markova manažerka, že Ztracený po Edenu zvýšil ceny. A buď mu prý dáme 750 tisíc korun místo původních 250, nebo si máme objednat někoho jiného. Bylo to na poslední chvíli a dost nám všechno zkomplikoval, protože celá akce už byla naplánovaná,“ zlobil se jeden z organizátorů. Markův přístup označil na neprofesionální a arogantní. Narychlo museli shánět náhradu, protože takovou sumu, i kdyby ji měli, by už raději zaplatili za zpěváka z Ameriky a ne ze Železné Rudy. „Marek by měl spadnout z toho obláčku,“ zdůraznil naštvaný organizátor.

To víte, nemovitost na Tenerife něco stojí.

Zdroje: Sedmička, redakce