Marek Ztracený si dává pauzu od hudby kvůli synovi. Chce s ním trávit co nejvíc času, dokud ještě potřebuje tátu

Zpěvák Marek Ztracený se stále vzpamatovává ze třech koncertů v pražském Edenu. Všechny byly beznadějně vyprodané a pro Marka to byl jeden z nejsilnějších momentů jeho života. Svým fanouškům věnoval jedno velké DÍKY za splnění jeho snu.

„Jediné, na čem mi záleželo bylo, abyste odcházeli nadšení, spokojení, jen tak na to nezapomněli a chtěli jste přijít zase někdy příště. Udělali jsme pro to všechno a užili si s vámi každou minutu,“ napsal Marek na svůj Instagram den po posledním koncertu. Byl z toho tak nadšený, že by si to dal klidně celé znova. Prostor pro komentáře dal Marek svým sledujícím právě až tento den po všech třech koncertech, aby ti, kteří se už zúčastnili, nezkazili zážitek těm, kteří se teprve chystali.

Jistě budete souhlasit s tím, že Marek Ztracený absolutně změnil historii koncertů. Kdo před 4 lety žasl nad tím, jak Ed Sheeran dva dny po sobě dobyl pražské letiště Letňany, netušil, že něco podobného dokáže i náš zpěvák pocházející ze Šumavy. Podle kulturního publicisty, Timona Lásky, se mu to povedlo díky jedinečnosti jeho show. „Sami jsme viděli z ohlasů z koncertů, že tam měl několik jedinečných prvků, ať už šlo o tajné hosty, osobní video z utajované svatby, nebo vzpomínky na Hanu Zagorovou,“ uvedl novinář pro zpravodaj Seznam.

Markovi fanoušci však vědí, že to byly jeho na dlouho poslední tři koncerty. Marek totiž před Edenem oznámil, že si bude brát hudební pauzu. V primáckém pořadu Showtime prozradil, jaký k tomu má důvod. „Uvědomil jsem si, že to hrozně letí. Synovi je 12 let a zbývají mi tak dva tři roky, kdy tátu ještě bude chtít, než vyrazí do světa za ženskýma, což mu schvaluju,“ cituje jeho slova web CNN Prima News. Že se skutečně jedná o omezenou dobu, kdy ho jeho fanoušci neuvidí řádit na pódiu, potvrdil slovy, že „až se vrátím, tak se budou dít věci.“

Zdroje: Instagram, Seznam zprávy, CNN Prima News