Lucie Šlégrová: Druhé líbánky na Maledivách a slova o dalším dítěti!

Modelka a bývalá Miss ČR Lucie Šlégrová (40) si nedávno se svým manželem Jiřím (50) užívala exotickou dovolenou na Maledivách. Tu jim dali jako dárek jejich přátelé, a to na počest 50. narozenin Šlégra.

Podle slov Šlégrové si narozeninový dárek nejspíš užili na 100 %, jelikož modelka nazvala dovolenou druhými líbánkami. „My jsme to pojali jako naše druhé líbánky. Na pravých líbánkách jsme byli právě taky na Maledivách a zamilovali jsme si to tady. Taková nádhera se jen tak nevidí, tady opravdu člověk zapomene na čas,“ řekla bývalá miss pro server Expres.

A recept na odpočinkovou a bezstarostnou dovolenou? Nejspíš vyrazit bez dětí, jak jsme již psali. „A abychom si taky řekli, něco negativního k té dovolené… těch dětí. Takhle, přiznám se, že to máme s manželem hozené tak, že Maledivy jsou tak nádherné, uklidňující a dechberoucí místo, že vláčet tam s sebou děti…? Vše je otázkou názoru každého z nás, pochopitelně. Ale těch nas*aných, unavených rodičů, ať už na snídani, obědě, či večeři. Vždycky se někdo našel,“ napsala už dříve na svém Instagramu.

I proto nejspíš přišla řeč na to, jestli manželé náhodou neplánují dalšího potomka. To údajně v plánu není, momentálně jim totiž stačí péče o nejmladšího syna. Už dříve, právě krátce před narozením nejmladšího potomka, se navíc Šlégrová vyjádřila tak, že je už ve svém věku unavenější a je ráda, že to stihla ještě před čtyřicítkou. „Máme štěstí, že je hodný. Kdybychom měli uječené miminko, tak bych asi tak nadšená nebyla,“ svěřila se pro iDnes.

„Užili jsme si jeden druhého a odpočinuli si od rodičovských povinností. Další miminko jsme si ale nepřivezli,“ dodala Šlégrová pro Expres.

Zdroj: Expres, iDnes, Instagram