Miss Šlégrová se svěřila fanouškům nepříjemným postřehem z Malediv: Na dovolenou jedině bez dětí

Lucie Šlégrová si momentálně se svým manželem Jiřím užívá luxusní dovolenou na Maledivách. Bývalá královna krásy přidává na sociální sítě jeden snímek za druhým, a je na nich vidět, že je opravdu šťastná. Navíc chce svým fanynkám ukázat, že pár dnů volna bez dětí si umí užít. Teď se ovšem podělila o jednu negativní zkušenost.


Dovolená v této luxusní destinaci je pro Lucii něco jako splněný sen a svým sledujícím prostřednictvím sociální sítě servíruje snad všechny odstíny modré, které člověk může na Maledivách zahlédnout, ať už na moři nebo na nebi. Nádherné dokonalé pláže, romantické úsměvy a polibky, trochu té intimity a sexy odvážné fotky. To je jen nemalý výčet toho, co vše Lucie na své síti sdílí.

Manželka Jiřího Šlégra se navíc podělila o jeden ne úplně příjemný postřeh. „A abychom taky řekli něco negativního k té dovolené… těch dětí. Přiznám se, že to máme s manželem hozené tak, že Maledivy jsou tak nádherné uklidňující a dechberoucí místo, že vláčet tam s sebou děti? Vše je otázkou názoru každého z nás, pochopitelně. Ale těch nas*aných, unavených rodičů, ať už na snídani, obědě či večeři. Vždycky se někdo našel,“ začala popisovat Šlégrová na Instagramu.

„Já říkám při jedné večeři v češtině manželovi slova, která by měla směřovat vedle ke stolu k chuděrce právě zpruzelé matce sedící vedle nepřítomného manžela, který si už nějaký čas se svojí ženou nevrznul. Holka moje, že ses na to nevybodla, máš tohle zapotřebí. Mohla ses tady s manžílkem ovínit, říct si, co už je pár měsíců nevyřčené a nakopnout si sexuální život s vlastním manželem. Joooo teď tady nas*aná. A manželská propast se ještě víc prohlubuje‘,“ prozradila Lucie svůj zajímavý postřeh a dodala, že takové myšlenky se jí zřejmě honí hlavou zřejmě díky knihám od Patrika Hartla.

Jenže tyto problémy dle jejích slov u ni samotné nehrozí. Děti zůstaly doma, a tak si Lucie může svou dovolenou s manželem maximálně užívat a svůj sexuální život posunout na úplně jinou úroveň. Nicméně samotná kráska má co nabídnout a dámy, přiznejme si, není to krásná představa: Týden bez dětí v obětí svého manžela?

Zdroje: Instagram