Lucie Gelemová prozradila, že stále udržuje přátelský kontakt s Felixem Slováčkem

Milostný trojúhelník, urážky a nikdy nekončící dramata – o tom a ještě mnohem víc, by mohla vyprávět novodobá malířka Lucie Gelemová, která byla v minulosti milenkou Felixe Slováčka. Čtyřicetiletá malířka prolomila mlčení a přiznala, že je s devětasedmdesátiletým saxofonistou stále v kontaktu.

Válka mezi Lucií Gelemovou a Dádou Patrasovou odstartovala už před několika lety, kdy čtyřicetiletá malířka měla milostný poměr se saxofonistou Felixem Slováčkem. S tím se však Dáda Patrasová odmítala smířit a neustále na svou sokyni slovně útočila. A nebyla jediná. Společnost talentovanou malířku také odsoudila a tak Gelemová dlouhá léta čelila urážkám, které se na ni valily ze všech stran.

Útoky na Gelemovou

Zpěvačka Dáda Patrasová se ještě minulý rok do Gelemové pořádně obula. Sice byla ráda, že Felix Slováček svůj vztah s milenkou ukončil, ale rozčilovala se nad tím, že ji stále platí byt. „Vím, že spolu už dávno nespí a je to jen z lítosti, ale stejně už by i tohle mohl ukončit,“ řekla v rozhovoru pro deník Blesk.

Pro mě je mrtvá, řekl Slováček

Felix Slováček se se svou manželkou Patrasovou nikdy nerozvedl a to ani tehdy, když udržoval milenecký vztah s Lucií Gelemovou. Ten ale skončil v květnu minulého roku a devětasedmdesátiletý saxofonista se vrátil ke své staré lásce. Dle informací webu CNN.iPrima se Slováček nechal slyšet, že je pro něj jeho ex milenka Gelemová mrtvá, z čehož měla jistě Dáda Patrasová radost. Toto tvrzení mnoho lidí překvapilo, jelikož i po rozchodu měli udržovat kontakt a zůstat přáteli.

Z toho se Dáda zblázní

To, co vyšlo na povrch včera, jistě zvedne šestašedesátiletou Patrasovou ze židle. Lucie Gelemová poskytla rozhovor pro magazín Kafe, kde se několikrát o velké lásce, kterou se saxofonistou prožívala, zmínila. Felixe dle jejích slov milovala a je mu vděčná za to, co pro ni kdy udělal. „Náš sedmiletý partnerský vztah byl pro mne velmi důležitým životním mezníkem, stejně jako mé manželství s Guyem Gelemem,“ řekla. „Obou svých bývalých partnerů si i přes některé prvky jejich jednání vážím a jsem s oběma v přátelském kontaktu,“ svěřila se Gelemová v rozhovoru pro web Kafe.

Zdroj: Blesk, cnn.iprima.cz, kafe.cz, Redakce