Love Island Česko Slovensko? Jména některých účastníků to ale moc nepřipomínají

Vila na ostrově lásky je opět obydlená a pět kluků a pět holek do ní přijelo, aby našli lásku nebo si odvezli balík peněz. Scénář je pokaždé stejný a podle reakcí diváků i typy mužů i žen, které na castingu vybírají. A navíc jména některých účastníků vůbec nepřipomínají fakt, že reality show má v názvu Česko a Slovensko.

Chris, Lu, Claude nebo Sandro. To nezní příliš česky nebo slovensky, že? Nicméně Sandro je z Brna, Lu z Nitry, Chris z Floridy a Claude z vesnice u Brna, jak píše web Expres. Ještě je mezi nimi kluk jménem Honza, ale toho snad nemusíme úplně představovat.

U holek to taky vypadá, že holky s hezkými českými nebo slovenskými jmény snad došly. Venis z Ostravy, Mariam z Guineje nebo Rachel z Drienovské Nové Vsi. Zdá se, že holčičí jména jako Jana, Helena nebo snad Romana tolik netáhnou. Diváci se v komentářích pod facebookovým příspěvkem podivují, kam se z pořadu vytratili Češi a Slováci. „A ty Češi a Slováci jsou kde?“ ptá se Lenka. „Přesně, Česko a Slovensko jako vyšité,“ konstatuje zase Míla.

Také diváci na Instagramu se jednoznačně shodují v tom, že letošní řada je katastrofa. Nemluvě o tom, že ve velkém kritizují i nemastné-neslané moderování Zorky Hejdové. Ta reality show vychválila na svém profilu, ale o kritiku příliš moc nestojí, jak jsme psali v tomto článku. Ale podle posledních reakcí to na velkou hitparádu moc nevypadá.

Zdroje: Facebook, Instagram, Expres, redakce