Zorka Hejdová nechce slyšet kritiku na pořad Love Island

Moderátorka Zorka Hejdová už je opět v jednom kole a posílá pozdravy z Kanárů, kde se natáčí nová řada Love Island! Zatímco někteří jásají, jiní už teď mají své negativní názory a vypadá to, že si Zorka chce ušetřit zklamání a prosí, aby ji diváci ušetřili.

Tak jak se vám líbila první epizoda? Kdo je vám zatím nejsympatičtější a na který pár byste vsadili! Jsem zvědavá! Je mi jasné, že i letos tu mám spoustu z vás, co show nesledujete, ale ocením, když si vaše negativní komentáře ušetříte.

Je smutné, když moderátorka musí relaci obhajovat a má obavy, že budou diváci nadbytečně kritičtí. Je jasné, že nechce slyšet, když se někomu pořad nelíbí, ale přesto už je zajímavé, že se rozhodla poprosit o to, aby ji kritiky ušetřili.

Naše čísla sledovanosti a fakt, že natáčíme třetí sérii budiž odpovědí na všechny vaše pochybnosti o tomto formátu. A mě to i letos nesmírně baví!

Na Voyo už jsou k dispozici první dva díly z nové řady a zatím to vypadá opravdu zajímavě. Pokud máte v oblibě lásku a intriky, pak se vám Love Island zalíbí. Zorka Hejdová jako moderátorka je tam vždy uvádena jako nejkrásnější žena v celém pořadu, ale jak už jeden z účastníků řekl, není tomu tak a jsou tam hezčí než holky ona. Zorka si snad nebude brát jeho výrok vážně, protože to vypadá, že kritiku nepřijímá nejlépe.

Mnozí Zorku obdivují za to, že se rozhodla něco takového moderovat. Zřejmě Love Island považuji za pokleslou zábavu a mají pocit, že se moderátorka spíše zaprodala, jak poukazují některé komentáře na Instagramu.

Je to ta největší blbost. Divím se vůbec, že to moderujete, ale chápu asi slušné peníze a dovolená zaplacená.

I přestože Zorka Hejdová poprosila, aby si lidé nechali negativní komentáře pro sebe, i přesto jich přibývá. Ovšem pokud už Hejdová obhajuje třetí řadu Love Island, určitě se s nimi zdatně popere. A pokud na ni přece jen padne splín, vypadá to, že je celá rodina na Kanárech s ní. A není nad to pracovat v takovém ráji a ještě s milovanou rodinou!

Jak vám se líbí letošní show o lásce?

Zdroj: Instagram, Love Island